Kaspersky Internet Security – multi-device 2016

sledováno 1× zobrazeno 878×

Vloženo: 7. 9. 2015 13.52

340 pampelišek zbývá 6 kusů

Maminky, všechny se určitě shodneme, že bezpečí našich dětí je na prvním místě. Pokud máte dítě, které už se seznámilo důvěrněji s počítačem, tabletem nebo mobilem, pak tu pro vás máme jako odměnu za vaši aktivitu na webu aplikaci Kaspersky Internet Security - multi-device 2016* v hodnotě 1.200 Kč, která zajišťuje prvotřídní ochranu pro počítače, tablety a telefony.

Aplikace není vhodná jen pro ochranu dětí, ale spojuje v sobě snadné použití a inovativní technologie zabezpečení a chrání vaše soukromí, peníze, identitu i děti před současnými komplexními viry a online ohrožením.

- Chrání před viry, spywarem, internetovými hrozbami a dalším nebezpečím

- Zabezpečí jakoukoli kombinaci počítačů se systémem Windows nebo Mac a zařízení se systémem Android

- Chrání vaše soukromí a brání krádeži identity Přidává další vrstvu zabezpečení při přístupu k internetovému bankovnictví a internetovým obchodům

- Pomáhá chránit děti před nebezpečími internetu a ještě více

- Poskytuje špičkové zabezpečení a přitom vás nezpomalí

- Usnadní správu zabezpečení ve všech vašich zařízeních.

Vyzdvihujeme oceňované funkce rodičovské kontroly, které lze využívat na počítačích se systémem Windows nebo Mac, které vám umožňují snadno spravovat stahování aplikací vašich dětí, brání přístupu k nevhodnému webovému obsahu a hrám, slouží ke správě zasílání zpráv na sociálních sítích a brání vašim dětem v prozrazování osobních údajů.

Pokud máte nějaké dotazy k tématu, můžete se obrátit na odborníka v naší Poradně Kybernetická bezpečnost.

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 340 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 6 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
2

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací