CD Jóga - dýchání, cvičení, relaxace

zobrazeno 7978×

Vloženo: 23. 11. 2014 2.02

100 pampelišek zbývá 3 kusů

Podle tohoto CD může doma cvičit úplně každý. V dnešní době je velmi důležité udělat si čas sami na sebe. Není nutné chodit nikam do skupiny na cvičení. Zacvičit si a uvolnit se můžete kdykoliv ve svém prostředí doma, kde vás nebude nic rušit a rozptylovat. Cvičení podle tohoto CD není náročné, i když zpočátku možná nezvládnete všechny cviky perfektně. Není to ale vůbec potřeba. Nejdůležitější je se naučit vědomě soustředit a uvolnit, aby mohla energie volně proudit. S každým dalším cvičením se budete cítit jistější.

"Jóga mi pomáhá zbavit se napětí a je nedílnou součástí mého života. Proto jsem se rozhodla společně se svou maminkou natočit CD se cvičením jógy pro každého, abychom mohly touto cestou předat své osobní zkušenosti a pomohly ostatním na jejich cestě k uvolnění. Budu vás svým hlasem provázet po celou dobu cvičení. Bára." :)

CD je rozděleno do čtyř částí: úvod, dýchání (8 minut), samotné cvičení (55 minut) a závěrečná relaxace (12 minut). Součástí CD jsou také fotografie jednotlivých cviků.

Hodnota CD je 299 Kč. Pokud nechcete toto CD pořídit za nasbírané pampelišky, můžete jej zakoupit přímo u nás za cenu 199 Kč (napište nám přes Kontaktní formulář).

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 100 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 3 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
1

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů