Zajíc v pytli - společenská hra

sledováno 1× zobrazeno 126×

Vloženo: 18. 4. 2017 10.25

170 pampelišek zbývá 0 kusů

Neobvyklá hra rozvíjí představivost, slovní zásobu a schopnost rozeznávat věci hmatem - děti totiž při hře například vytahují z pytlíku různé tvary, snaží se je hmatem rozpoznat a pak správně pojmenovat; v případě úspěchu pak ještě vyhledají obdobný obrázek na hrací ploše, aby na něj mohly umístit svou figurku. Hra umožňuje až tři herní varianty a je určena pro 1 až 6 hráčů ve věku od 3 do 8 let. Jako bonus je přiložena i sada nálepek a obrázek, na který si je děti mohou podle vlastní fantazie nalepit. Oceněno odborníky jako „Správná hračka“.

Doporučováno Asociací klinických logopedů ČR.

Hra obsahuje: 9 oboustranných karet, 27 obrázků, 30 figurek (po 5 v 6 barvách), pytlík, návod.

Vyrobeno z lisovaného kartónu.

Za tuto hru ve Věrnostním programu děkujeme našemu partnerovi Chytré hračky, jež jsou synonymem pro didaktické a naučné hry. V jejich nabídce najdete pomůcky, které rozvíjejí inteligenci a další dovednosti dětí všech věkových kategorií.

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 170 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 0 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
2

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací