Stavebnice Straws & Connectors

sledováno 2× zobrazeno 398×

Vloženo: 18. 4. 2017 11.40

320 pampelišek zbývá 0 kusů

Postavit důmyslné domy, pevnosti, dokonce i kosmickou loď, to je díky stavebnici Straws and Conectors hračka. Tato flexibilní konstrukce umožňuje dětem navrhovat a vytvářet jednoduché tvary nebo složité struktury pomocí konektorů a 130 barevných brček. Děti procvičí jemnou motoriku, rozvíjí fantazii nebo se učí stavět pomocí návodu. Brčka jsou v základníchb barvách, které si děti snadno pamatují a dokáží určit. 

Obsahuje: 130 barevných brček délky 20 cm, 100 konektorů

Za tuto odměnu do Věrnostního programu děkujeme našemu partnerovi Chytré hračky, jež jsou synonymem pro didaktické a naučné hry. V jejich nabídce najdete pomůcky, které rozvíjejí inteligenci a další dovednosti dětí všech věkových kategorií.

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 320 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 0 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
1

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací