Hra Safari (schovej a najdi)

sledováno 1× zobrazeno 382×

Vloženo: 4. 6. 2016 5.51

270 pampelišek zbývá 0 kusů

Hra Safari je unikátní logická hra pro každý věk. Obsahuje 48 řešitelských kartiček různých obtížností: od úplně jednoduchých až po velice složité.

Cílem hry Safari je umístit čtyři dílky na herní desku tak, že viditelná zůstanou pouze zvířátka, která jsou namalována na řešitelské kartičce a ostatní zůstanou skryta. S pouhými čtyřmi dílky je možno dosáhnout 3072 kombinací, nicméně k vyřešení řešitelského problému musíte najít tu jednu jedinou správnou kombinaci.

Hra obsahuje úložnou přihrádku, do níž se vejdou všechny komponenty hry. Je proto více než vhodným společníkem na cesty.

Hra je pro děi od 7 let.

Děkujeme společnosti MINDOK za tyto dárky pro vás.

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 270 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 0 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
1

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací