Hra Anti Virus

zobrazeno 344×

Vloženo: 4. 6. 2016 6.38

270 pampelišek zbývá 0 kusů

I vy je teď můžete mít doma tuto atraktivní a doslova bio-logickou hru, která rozvíjí IQ – trénuje prostorovou představivost, logické myšlení, schopnost plánování a koncentrace. Stačí použít vaše nasbírané pampelišky.

Zákeřný virus napadl buňku lidského těla. Je třeba se jej zbavit dříve, než se rozmnoží a napadne další buňky. Hra Anti-virus je větší výzvou, než se může na první pohled zdát. Uvnitř buňky není zrovna mnoho místa. Virus a další molekuly se stále blokují a překážejí si v cestě. Navíc se mohou pohybovat i ve skupinách a hýbou se pouze diagonálně.

Hra Anti-virus je nakažlivou zábavou. Na 60 kartách zadání poskytuje pět úrovní náročnosti rébusů. Herní systém připomíná velice oblíbenou logickou hru Bláznivá křižovatka - Rush Hour.

Hra je určena pro děti od 7 let.

Hra obsahuje:
- hrací deska, červený virus, 11 herních barevných dílků, knížku s 60 zadáními, česká pravidla

Hodnocení hry maminkami najdete ZDE.

Děkujeme společnosti MINDOK za tyto dárky pro vás.

 

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 270 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 0 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
0

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací