Dřevěná stavebnice PONY Mini

sledováno 1× zobrazeno 1375×

Vloženo: 29. 11. 2016 11.08

870 pampelišek zbývá 0 kusů

PONY Mini je nejmenší typ z řady stavebnic. Z této stavebnice sestavíte tříkolku, koloběžku, koníka (PONYho), vozík, jeřáb a mlýnek – sice v Mini provedení, ale dostatečně velké a únosné na to, aby se na nich děti mohly projet!

PONY Mini zaujme a je vhodná nejen pro ty nejmenší z nás, ale i pro ty, kteří si chtějí unikátní stavebnici PONY nejprve vyzkoušet, a pak zjistit, že už se od ní prostě neodtrhnou.

Stavebnice PONY je mimořádná nejen díky kvalitnímu materiálu, ale také díky svému unikátnímu systému skládání a spojování jednotlivých dílů. Moc děkujeme našemu partnerovi Stavebnice Pony, který nám odměny pro vás věnoval.

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 870 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 0 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
2

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací