Dřevěné puzzle pro nejmenší - Džungle

zobrazeno 343×

Vloženo: 26. 10. 2015 9.25

180 pampelišek zbývá 0 kusů

Odměna za pampelišky pro ty nejmenší šikovné prstíčky :)

Krásně barevné puzzle se zvířátky - motiv džungle. Každý obrázek se skládá ze čtyř kousků. Puzzle je jednoduché, barevné, snadno se s ním pracuje. S dřevěnými kusy snadno manipulují i malé ručičky. Tvary snadno zapadají do prohloubených míst a dítě jasně vidí, kde části puzzle chybí. Krásně tak poskládá lvíčka, žirafu, zebru i slona. :) Toto puzzle pomůže malým dětem doladit jejich vizuální vnímání a motorické dovednosti. Hračky britské firmy Fiesta Crafts jsou navrženy s velkým důrazem na samotný detail a kvalitu provedení. Rozvoj schopností u malých dětí je při návrhu hraček rozhodujícím faktorem. Velikost vkládačky: 220 x 220 mm, Doporučený věk: od 12 měsíců.

Tuto odměnu nám pro vás věnovalo Aukro.cz


 

 

 

 

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 180 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 0 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
0

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací