Vzorky jednorázových eko plen, vel. L/XL

zobrazeno 183×

Vloženo: 31. 7. 2017 14.04

10 pampelišek zbývá 0 kusů

KOLORKY myslí na zdraví vašeho děťátka, přírodu kolem sebe a design, který udělá i z přebalování hezkou chvilku.

Jak to dělají? Jsou z přírodních a obnovitelných materiálů, šetrné k jemné kůži a svými barevnými motivy podtrhnou styl vašich dětí.

KOLORKY jsou vyrobeny z přírodních a obnovitelných materiálů, a to netkané textilie, buničiny a papíru. Vše bez příměsí PVC, chloru, antioxidantů, latexu nebo ftalátů, protože ty u dětí způsobují alergie a astma. Čím jsou běleny, když ne chlorem? Horkým vzduchem.

Plenky nejsou parfémované. Mají ultra prodyšnou tkaninu, která vzduchu umožňuje cirkulovat uvnitř pleny. Vnitřní proužky z přírodního aloe vera pro změnu pečují o pokožku a chrání ji před podrážděním. KOLORKY jsou díky tomu vhodné i pro citlivé děti trpící na ekzémy a opruzeniny v plenkové části.

Kvalitní savé jádro pevně uzamyká tekutiny i zápach. Stará se o to dostatečná vrstva buničiny, která se rozkládá po celé ploše plenky. KOLORKY tak odvedou rychle pryč vlhkost a místo toho ponechají suchou a klidnou dětskou pokožku.

Velikost: L/XL (vel. L určena pro děti 8-13 kg, vel. XL určena pro děti 12-16 kg)

Vybráním této odměny získáte dva kusy jednorázové ekologické pleny (jedna vel. L a druhá vel. XL). Tuto odměnu Vám odešleme pouze zároveň s jakoukoliv jinou odměnou z Věrnostního programu.

Za tuto odměnu děkujeme partnerovi KOLORKY.

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 10 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 0 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
0

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací