Stérimar bébé nosní sprej 50ml

zobrazeno 1052×

Vloženo: 23. 4. 2015 10.14

110 pampelišek zbývá 0 kusů

Za nasbírané pampelišky si můžete vybrat přírodní fyziologický roztok mořské vody STÉRIMAR® bébé. Je určen pro děti od narození do 3 let (dokud ještě neumí smrkat).

Pokud se dítěti špatně dýchá, vede to k obtížím při spánku a při kojení. Ty zase způsobují, že je děťátko oslabené a hůře se brání infekcím. Účinná je v tomto případě prevence infekcí horních cest dýchacích. Její součástí je péče o nosní sliznici, protože nos představuje důležitou bariéru vůči průniku infekce do dýchacích cest. Nosní sliznici je proto třeba ochraňovat a posilovat.

Stérimar bébé je určený pro oplachování a čištění nosíků nejmenších dětí, v nose neštípe a nepálí. Díky jemnému rozptylu je vstříknutí roztoku šetrné a mikrokapičky lépe přilnou ke sliznici. Jeho aplikátor je osazen tryskou s bezpečnostní zarážkou přizpůsobenou malým rozměrům dětského nosu a tryska se dostane jen tak hluboko, aby to bylo pro dítě bezpečné a příjemné.  

Tuto odměnu do věrnostního programu věnovala online lékárna Pilulka.cz.

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 110 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 0 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
0

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací