Kolorky - vzorek vel. S

sledováno 1× zobrazeno 1016×

Vloženo: 16. 5. 2018 14.52

5 pampelišek zbývá 13 kusů

ODMĚNA VÁM BUDE ZASLÁNA POUZE S JAKOUKOLIV DALŠÍ ODMĚNOU Z VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU. MAX 5 KUSŮ NA JEDNO UŽIVATELSKÉ JMÉNO. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

KOLORKY si potrpí na krásný design, a to jak plenky, tak celého obalu. KOLORKY jsou vyrobeny z přírodních a obnovitelných materiálů – netkané textilie, buničiny a papíru.

Všechny materiály jsou bez příměsí PVC, chloru, antioxidantů, latexu nebo ftalátů, protože ty u dětí způsobují alergie a astma. Čím jsou běleny, když ne chlorem? Horkým vzduchem. Plenky nejsou parfémované.

Jsou tvořeny ultra prodyšnou tkaninou, která vzduchu umožňuje cirkulovat uvnitř pleny.

Vnitřní proužky z přírodního aloe vera pro změnu pečují o pokožku a chrání ji před podrážděním.KOLORKY jsou díky tomu vhodné i pro citlivé děti trpící na ekzémy a opruzeniny v plenkové části. Kvalitní savé jádro pevně uzamyká tekutiny i zápach. Stará se o to dostatečná vrstva buničiny, která se rozkládá po celé ploše plenky. KOLORKY tak odvedou vlhkost rychle pryč a zanechají dětskou pokožku suchou a klidnou.

 

Za tuto odměnu děkujeme partnerovi KOLORKY

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 5 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 13 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
0

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

© 2013 - 2019 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací