Jednorázové ekologické pleny, vel.XL

zobrazeno 2301×

Vloženo: 24. 9. 2017 22.04

110 pampelišek zbývá 0 kusů

KOLORKY myslí na zdraví vašeho děťátka, přírodu kolem sebe a design, který udělá i z přebalování hezkou chvilku.

Jak to dělají? Jsou z přírodních a obnovitelných materiálů, šetrné k jemné kůži a svými barevnými motivy podtrhnou styl vašich dětí.

KOLORKY jsou vyrobeny z přírodních a obnovitelných materiálů, a to netkané textilie, buničiny a papíru. Vše bez příměsí PVC, chloru, antioxidantů, latexu nebo ftalátů, protože ty u dětí způsobují alergie a astma. Čím jsou běleny, když ne chlorem? Horkým vzduchem.

Plenky nejsou parfémované. Mají ultra prodyšnou tkaninu, která vzduchu umožňuje cirkulovat uvnitř pleny. Vnitřní proužky z přírodního aloe vera pro změnu pečují o pokožku a chrání ji před podrážděním. KOLORKY jsou díky tomu vhodné i pro citlivé děti trpící na ekzémy a opruzeniny v plenkové části.

Kvalitní savé jádro pevně uzamyká tekutiny i zápach. Stará se o to dostatečná vrstva buničiny, která se rozkládá po celé ploše plenky. KOLORKY tak odvedou rychle pryč vlhkost a místo toho ponechají suchou a klidnou dětskou pokožku.

Velikost: XL (určena pro děti 12-16 kg).

Balení: 17 ks

Za tuto odměnu děkujeme partnerovi KOLORKY.

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 110 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 0 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
0

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů