Jednorázové BIO pleny, 8-15 kg

zobrazeno 162×

Vloženo: 9. 1. 2017 11.52

265 pampelišek zbývá 0 kusů

Za nasbírané pampelišky můžete získat jednorázové, dermatologicky a ekologicky šetrné plenky BEAMING BABY MAXI+, 34 ks (8-15 kg).

BEAMING BABY pleny jsou z 65 – 76 % vyrobeny z biologicky odbouratelných zdrojů, jsou běleny bez použití chlóru, neobsahují umělé parfémy ani latex, vydrží až 12 hodin, jsou vyráběny z trvale udržitelných, environmentálně šetrných zdrojů, mají certifikaci Vegan, jsou dobře snášeny dětmi s citlivou pokožkou či trpícími ekzémy, působí preventivně proti opruzeninám.

3 vrstvy plenky BEAMING BABY zajišťují rychlou absorpci tekutiny. Prodyšná vnitřní vrstva dotýkající se těla miminka je vyrobena z přírodní bavlny a vláken z kukuřičného škrobu. Savé jádro je tvořeno směsí biologicky odbouratelné celulózy a absorpčního gelu, který je složen z geneticky neupravovaného (GM free) kukuřičného škrobu a klasického gelu.

Vnější plášť plenky je vyroben ze směsi kukuřičného škrobu a bavlny, je velmi dobře jednostranně prodyšný a je ze 100 % biologicky odbouratelný.

Díky elastickým, opakovaně použitelným lepícím páskům a jemné pružné části na zádech plenky dítěti perfektně padnou.

Obal plenek je vyroben ze 100 % z biodegradabilních materiálů a je kompostovatelný. 

10% zisku společnosti BEAMING BABY jde na charitu.

Tento produkt nám do Věrnostního programu věnoval www.babystart.cz

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 265 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 0 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
0

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

Naši partneři

© 2013 - 2017 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací