Ekologické dětské pleny, 3-6 kg

zobrazeno 554×

Vloženo: 17. 9. 2016 6.55

280 pampelišek zbývá 0 kusů

Naprosto bezpečné ekologické dětské plenky Muumi Baby pro miminka, které perfektně drží i při zvýšeném pohybu, můžete získat za vaše pampelišky. Jsou vysoce absorpční a měkké. Vhodné pro váhovou kategorii 3–6 kg. Balení obsahuje 58 ks.

Největší hodnotou plenek Muumi Baby je jejich šetrnost k pokožce miminek. Jsou hypoalergenní, neobsahují žádné chemikálie, zbytečné vůně či pleťové vody. Vyráběny jsou pouze z certifikované BIO finské celulózy, bělené kyslíkem. Jsou tak 100% bez chlóru. Rovněž samotná výroba je hodnocena certifikátem, který potvrzuje její minimální zátěž na životní prostředí.

Děkujeme partnerovi INtoME group za tyto dárky pro vás.

Podívejte se jak maminky hodnotily Ekologické dětské pleny Muumi Baby.

 

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 280 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 0 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
2

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

Naši partneři

© 2013 - 2017 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací