BEAMING BABY vlhčené ubrousky

sledováno 1× zobrazeno 741×

Vloženo: 10. 5. 2016 6.27

85 pampelišek zbývá 0 kusů

K získání odměny BEAMING BABY Organické vlhčené ubrousky bez vůně použijte vaše pampelišky, které jste nasbíraly za vaši aktivitu na webu.

Jsou to 100% biodegradabilní vlhčené ubrousky, které mohou být kompostovány. Jsou velmi hebké a jemné, jsou doporučovány pro děti s citlivou pokožkou či trpícími ekzémy.

Každé balení obsahuje více než 90 ml organického léčivého aloe vera, které zvlhčuje a vyživuje citlivou dětskou pokožku. Neobsahují parabeny, chlór ani další škodlivé chemické látky. Zvlhčovací roztok obsahuje více než 95 % organických složek.

Certifikované, organické, hypoalergenní vlhčené ubrousky jsou vhodné nejen pro dětský zadeček, ale i obličej a ruce.

Vlhčené ubrousky jsou uzavřeny ve znovuzavíratelném obalu, ve kterém jsou složeny tak, že je snadné vždy vytáhnout další ubrousek. Obal vlhčených ubrousků je vyroben ze 100 % z biodegradabilních materiálů a je kompostovatelný.

Po použití mohou být v malém množství splachovány do toalety.

Vyrobeno z trvale udržitelných evropských lesů. Netestováno na zvířatech. 10 % zisku společnosti BEAMING BABY jde na charitu.

Tento produkt nám do Věrnostního programu věnoval www.babystart.cz

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 85 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 0 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
0

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací