Nina Červenková: Diskuze

Nejnovější diskuze vložené uživatelem: (0)

Nejnovější příspěvky vložené uživatelem: (38)

Maminky učitelky, 15. 6. 2021, 18.36

Dobrý den, je vyplnění dotazníku stále aktuální, nebo již máte hotovo? Učila jsem asi 3 roky a se slabozrakými žáky mám zkušenosti. Jinak moje dcera nedávno také dělala bakalářku, bylo to hodně náročné, ale dost jí práci usnadnila tahle služba: https://www.formatovani-bakalarske-prace.cz/ bakalářku si od nich nechala naformátovat. S tím se totiž trápila snad nejvíc.

Musím se přiznat, že strach z toho, že nás doma navštíví exekutor jsem ještě poměrně nedávno také měla. Hlavně jsem měla strach z toho, aby nám exekutor náhodou nezabavil náš majetek. Nakonec k tomu nedošlo, ale jako ochranu majetku před exekucí jsme se rozhodli, že si založíme sverensky fond u https://www.alphacitizen.com/cs/ Díky tomu teď máme větší klid.

Díky za tip. Právě zabezpečení našeho majetku teď hodně řešíme. Určitě chceme investovat do nějakého bezpečnostního systému. Mimo to ale teď dost přemýšlíme i nad tím, jak náš majetek ochránit z právního hlediska. Co vím, tak právě k tomuto účelu slouží mimo jiné třeba svěřenské fondy, které je možné založit u https://www.alphacitizen.com/cs/ tak právě nad tím teď uvažujeme.

Seznámení, 25. 8. 2020, 20.22

Jojo, tento srovnávač znám. To je podle mě docela užitečná věc. Co vím, tak moje kamarádka se právě díky němu dostala k této seznamce https://www.randino.cz/ Právě na ní se jí také podařilo najít přítele. Teď jsou spolu myslím rok a půl a zatím jim to klape, tak snad to tak vydrží. :-)

Kroužky a zase kroužky, 23. 8. 2020, 22.38

Jojo, je pravda, že dnes je ten výběr kroužků opravdu obrovský. Myslím si ale, že určitě je dobré vybírat podle toho, co dítě skutečně baví, ne podle toho, co rodiče chtěji aby dítě bavilo. Jestli se můžu podělit, tak docela zajímavý článek o výběru toho správného kroužku mají například i tady: https://www.331.cz/rodice-vybiraji-krouzek-pro-deti/

Jak zabalit láhev vína, 20. 8. 2020, 23.28

To nejsou vůbec špatné tipy. Já osobně si ale myslím, že lahev vína by bylo asi nejlepší schovat třeba do nějaké dřevěné krabičky. Vypadá to pak luxusněji. Takové dřevěné krabičky se dají sehnat třeba tady https://www.firemnikrabicky.cz/drevene-krabicky/ a na to jak dobře vypadají nejsou ani tak drahé. :-)

Vietnamci, 19. 8. 2020, 2.09

Já bych se kosmetiky od Vietnamců asi taky spíš bála. Já ji raději nakupuji v ověřených obchodech. Hodně ráda mám třeba Notino. Tam se dají sehnat super věci často za rozumné peníze. A pokud ne, tak přes https://www.slevovykupon.net/s/notino-cz/ se dají dost často vychytat nějaké slevy. :)

Určitě zajímavý článek. Díky mockrát. Je pravda, že náš malý se dřív vztekal poměrně často. Zjistila jsem ale, že dost záleží i na tom, jak já sama na jeho vztek reaguji. Ostatně to potvrzují například i v tomto článku: https://www.jsme.cz/jak-reagovat-na-vztekani-ditete

Dovolená v Italii, 21. 7. 2020, 22.00

No, my letos chtěli taky jet do Itálie, ale nakonec tam asi spíš nepojedeme a raději zvolíme Chorvatsko. To mi přijde jako trochu lepší volba. Zatím to vidíme tak, že pojedeme do Splitu, viz http://www.ubytovanivchorvatsku.cz/split/ Tam už jsme před několika lety byli a byla to skvělá dovolená. :-)

Hubnuti :), 11. 7. 2020, 21.49

Tyjo, máte můj obdiv! Gratuluju. Já se teď taky snažím dostat nějaké to kilo dolů. Hodně mi pomohlo to, že jsem omezila cukry. Hlavně ty rafinované, ty jsou nejhorší. Super je i to, že člověk pak nemá tak vysoké riziko diabetu, viz https://www.biomag.cz/diabetes-cukrovka/

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací