nel78: Diskuze

Nejnovější diskuze vložené uživatelem: (0)

Nejnovější příspěvky vložené uživatelem: (55)

Poporodní blues, 30. 1. 2020, 17.13

Co se týče deprese jako takové té normální, tak to jsem se zkusila držet 6 tipů na depresi https://www.lifehacks.sk/tipy-ako-dat-jesennej-depresii-cervenu/ a musím říct, že tipy nejsou k zahození :-) Jen nevím, jestli jsou tipy vhodné na tu poporodní depresi? :(

Máme osvědčený zázvor https://www.tipio.cz/zazvor/ Dětem ho ještě hodně osladím v čaji pro lahodnější chuť :)

Výbavička pro miminko, 13. 1. 2020, 12.14

Já třeba plenky kupovala hodně tady https://www.obchod-latkovepleny.cz/ Rozhodla jsem se pro látkové plenky a rozhodnutí nelituji. Dost se na nich ušetří a také ulevíte životního prostředí :-)

Zajímavý článek, určitě si zjistím o těchto plenkách více :) Tady https://latkovepleny.cz/ se také dozvíte o klasických plenkách snad úplně vše a na jednom místě :-) Já osobně dávám přednost klasice, nikoliv papírové módě a jde to! ;)

Podnikání, 7. 2. 2019, 21.07

Tady https://www.finstart.cz/podnikani-materske-stale-popularnejsi-jake-obory-dominuji/ píšou, že podnikání na mateřské je stále více populární...

Já bych šla třeba raději do praktičtějšího dárku a to je třeba nějaké lepší křeslo k odpočinku https://www.svis.cz/nabytek/kresla Stojí trochu více, to je pravda ale tak y to taky děláme v rodině tak, že se na dražší dárek složíme společně ;)

Sedací vak, 15. 1. 2019, 14.40

Tak u nás sedací vak https://www.svis.cz/nabytek/sedaci-vaky-a-pytle určitě jako lapač pachu neskončil. Já si v něm tedy krásně odpočinu a děti si v něm taky hoví. Nelitujeme, že jsme si ho tenkráte k Vánocům pořídili :) Vlastně, ho donesl Jéžíšek :D

Mě se osvědčila docela tahle skříň https://www.svis.cz/nabytek/koupelnovy-nabytek do koupelny. Pokud nemáš moc místa na zemi, tak je možné si ji dát i na zeď, což jsem třeba já ocenila, protože mám taky malou koupelnu :)

Kvalitní sedačka, 15. 1. 2019, 14.13

Zdravíčko všem :-) Sedačku jsme nakonec vybrali z této nabídky https://www.svis.cz/nabytek/sedaci-soupravy sedacích souprav a k tomu jsme neodolali a koupili i sedací vak. Parádně se v něm sedí, jen co je pravda :)

Když se narodila Hanička, tak jsem veškerou výbavičku, co děcko potřebuje, sehnala na https://www.mamo-tato.net a teď, když jsme již větší, tak spolu dost často chodíme do pepca, no ;)

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací