Lindi82: Diskuze

Nejnovější diskuze vložené uživatelem: (0)

Nejnovější příspěvky vložené uživatelem: (5)

Tak u nás je to právě naopak, celá rodina je nadšená, když dostane takovou památku...zvláště v době, kdy je vše digitální. Ale je to jasné, každého potěší něco jiného.

Tak to nas opravdu tesi! Dekujeme;-)Drumben muzete koupit na http://www.drumben.cz.

Repello-máte?, 26. 7. 2016, 21.19

Jaroslavo, moc děkujeme za podrobné hodnocení a věřím, že bude pro ostatní maminky přínosné. :-) http://www.promaminky.cz/produkty/choditka-vozitka-odrazedla-skakadla-106/re-pello-18810

Sice tedy pozdě, ale přece :-) tady jsou odpovědi od prodejce: 1. Je vhodný pro děti od cca 6-36 měsíců, zádová opěrka se dá sklopit téměř do úplného lehu. 2. Kočárek je oblíbený také hlavně kvůli prostoru pro starší dítě, takže ano i starší děti mají v kočárku hodně místa. 3. Kočárek má velká nafukovací kola a odpružení, takže zvládne i náročnější terén. 4. Existuje levnější varianta kočárek Adbor Oskar Sport. Ten však není vhodný do terénu, nemá nafukovací kola, ale je také velice oblíbený.

Dobrý den, do Hodnocení produktů jsme vložily tento kočárek http://www.promaminky.cz/produkty/sportovni-kocarky-23/adbor-mio-18404. Bohužel na všechny otázky tam odpovědi nejsou, pouze že poloha jde téměř do lehu. Ale pokusíme se informace získat přímo u prodejce.;-)

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací