Zubní soutěž pro nejmenší

zobrazeno 1739×

Vloženo: 12. 1. 2015 12.49

Probíhá od 12. 1. 2015, 13:00 do 17. 1. 2015, 21:00

Soutež byla již ukončena

Vyhrajte jeden ze tří balíčků pro nejmenší se zubním kartáčkem CURAkid, pastou Elmex a kousátkem Bright Starts.

 

- Dětský zubní kartáček Curaprox CURAkid SuperSoft CK4260 doporučují zubní lékaři ihned po prořezání prvního zoubku. Je vhodný pro děti až do 4 let. CURAkid šetří dětské dásně a díky menší kompaktní hlavičce se vejde i do nejmenších dětských úst a méně přístupných míst v ústní dutině dítěte. Jemné štětinky a pogumovaný povrch kartáčku ochrání jemnou ústní tkáň dítěte před poraněním. Kartáček dokáže samostatně stát a vzhledem k ergonomickému tvaru ideálně padne do ruky dítěte i rodiče.

- Elmex dětská zubní pasta 50 ml účinně a trvale chrání mléčné zuby před vznikem zubního kazu. Obsahu nižší koncentraci fluoridu a je tedy vhodná i pro děti. Pasta neobsahuje žádnou ovocnou příchuť a nesvádí děti k jejímu polykání.

- BRIGHT STARTS Kousátko plněné vodou 3m+ je vhodnou hračkou pro děti, kterým rostou zoubky. Toto vodou plněné kousátko zklidní dětské dásně a lze je také vychladit. Kousátko má různé povrchy pro efektivní masírování dětských dásniček. Lehkost materiálu zaručí, že dítě snadno hračku udrží. 

 

Jak vyhrát?

1) Odpovězte na otázku (do okna pro vaši odpověď zde dole u soutěže): Kolik vyroste dětem v průběhu tří let celkem zoubků? (tip: odpověď můžete hledat v jednom z našich článků o prořezávání zoubků)

2) Napište nám své zkušenosti s prořezáváním zubů svých dětí, nebo s čištěním do komentáře k některé z diskuzí: diskuze o prořezávání zoubků a diskuze na téma samostatné čištění zubů NEBO vložte komentář na Facebook ProMaminky.cz k této soutěži.

Ze všech zúčastněných, kteří splní oba body, vylosujeme tři výherce zubního balíčku.

 

Vyhrávají:

- Lucie Skubachová 
- alexek13 - prosíme o doplnění uživatelského profilu, abychom mohly odeslat výhru
- Lucie Bartůňková (brouceklucik) 

Gratulujeme :)

 

Ceny do soutěže poskytnula společnost Pears Health Cyber, s.r.o. - www.lekarna.cz

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
5
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací