Vyhrajte výlet pro dvě osoby do LEGOLANDU

sledováno 4× zobrazeno 1548×

Vloženo: 19. 6. 2015 21.37

Probíhá od 19. 6. 2015, 22:00 do 25. 6. 2015, 21:00

Soutež byla již ukončena

Maminky, které dítě by se nechtělo podívat do LEGOLANDU? A určitě se najde spousta dospělých, kteří si tuto možnost také nenechají ujít.. :) Pokud zatím nemáte žádné velké plány na příští sobotu 27.6., pak je tato soutěž určena právě vám. 

Vyhrajte zájezd pro dvě osoby (dospělý + dítě NEBO dva dospělí) do německého Legolandu! Je to jednoduché, tak neváhejte a připravte vašim dětem nezapomenutelný zážitek !!! 

Německý Legoland je sestaven z více než 50 milionů kostiček LEGO. Během celého dne navštívíte několik desítek atrakcí jako třeba plavbu na lodičce do minulosti, vodní bitvu mezi piráty, továrnu na legokostičky, skvělé horské dráhy, podmořský svět v obřím akváriu plném žraloků, či prosklenou vyhlídkovou věž! Z vláčku si prohlédnete i Miniland, potkáte dinosaury, 

Časový program zájezdu: Odjezd z ČR v sobotu 27.6. v brzkých ranních hodinách (z Prahy Florence kolem 3:30 hod.), příjezd do Legolandu u města Gunzbürg kolem 10:00 hod. Pobyt v zábavném parku do 19 hod. Odjezd od Legolandu kolem 19:30 hod. Návrat do ČR v nočních hodinách (do Prahy kolem 1 hodiny ranní, s následným rozvozem klientů po ČR)

Jak vyhrát?

1) Odpovězte na otázku: V jakém měřítku je postaven Miniland? (nápovědu můžete najít v kategorii Akce s dětmi - Výlet do německého Legolandu)

2) Svou odpověď vepište do okna dole u této soutěže.

Ze všech vložených odpovědí vylosujeme pomocí generátoru náhodných čísel jednoho výherce. Vložené odpovědi budeme řadit od nejstarší po nejnovější. Výherce uvedeme zde a na našem Facebooku a Google+.

Zájezd pro vás do soutěže věnovala ​www.boleslavskacestovka.cz. Děkujeme! :)

 

Výherce:

- mtina (Martina Vymětalíková)

Gratulujeme! :)

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
1
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací