Vyhrajte vstupenky a potkejme se!

zobrazeno 1420×

Vloženo: 1. 10. 2015 0.44

Probíhá od 1. 10. 2015, 14:00 do 4. 10. 2015, 21:00

Soutež byla již ukončena

V jedné z našich anket jste si přály se s námi osobně setkat a teď se to může podařit :)

Pro deset z vás tu máme dvě vstupenky na veletrh potřeb pro děti a kojence FOR BABIES 2015. Zároveň vstupenky platí na veletrhy FOR TOYS 2015 (veletrh hraček a her) a FOR GAMES 2015 (veletrh videoher a interaktivní zábavy). Veletrhy se konají 8. 10. – 11. 10. 2015 na výstavišti PVA Letňany v Praze.

Na veletrhu na vás budeme čekat po celou dobu hned ve vstupní hale (v konferenčním sále). Připravily jsme si pro vás a vaše děti SPOUSTU SOUTĚŽÍ, zábavy a kreativního TVOŘENÍ s dětmi, které vám můžeme také POHLÍDAT, než si na veletrhu něco prohlédnete a nakoupíte. Můžete se potkat také s některými z našich ODBORNÍKŮ z Poraden (homeopatie, duly a porodní asistentky, psychomotorický vývoj dětí atd.). 

Máme připraveny dárečky a každá z vás, která přijde za námi, dostane jako odměnu 15 pampelišek do Věrnostního programu... :) Zkrátka se na vás moc těšíme.

 

Jak vyhrát?

1) Podělte se s námi v diskuzi, jestli máte rády barvy podzimu a jestli s dětmi tvoříte z darů přírody nějaké poklady? Diskuze zde.

2) Pokud nám komentář přidáte i na náš Facebook k této soutěži, dvojnásobí se Vám šance na výhru (není podmínkou soutěže).

3) Do okna pro vaši odpověď (zde dole u soutěže) napište heslo BARVY PODZIMU.

 

Ze všech komentářů vylosujeme pomocí generátoru náhodných čísel deset výherců. Komentáře budeme řadit od nějstaršího po nejnovější v pořadí diskuze na webu, poté komentáře na FB. S výherci se spojíme a vstupenky na ně budou čekat přímo na pokladně.

Vyhrávají: 

- Alenka8
- Pavlína Mejstříková (rennfri)
- Lucie Košťálová (LucieK)
- Lenourecek
- Andrea Baresova (prubnihracku)
- Jaaaaba
- Renata Bártová (Beruska89)
- Linda Oříšková (Liskovyorisek)
- Zuzana Horňáková (hornakova.z@seznam.cz)
- Zuzi Vizkova (Zuzi)

Prosíme o doplnění profilů u těch z vás, kde neznáme jména. Ať víme, na koho mají vstupenky čekat. Budete je mít na svá jména na pokladně u VSTUPU B. Hned za vstupem najdete nás, tak se určitě stavte pro pampališky a vůbec.. seznámit se :) Těšíme se na vás!

 

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
0
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací