Vyhrajte skluzavku s napojením na vodu

zobrazeno 1759×

Vloženo: 3. 8. 2015 9.57

Probíhá od 3. 8. 2015, 10:00 do 11. 8. 2015, 21:00

Soutež byla již ukončena

V této soutěži můžete vyhrát červeno-modrou skluzavku Starplast v hodnotě 1500 Kč, kterou nám pro vás věnoval partner soutěže www.medvidkovehracky.cz.

Skluzavku je možno napojit na vodu, což vaše děti ocení v hprkých letních dnech. Skluzavka pěkně doplní vaší zahradu či dvůr, ale přinese dětem kopec zábavy v každém ročním období, protože se díky její kompaktní velikosti dá umístit i do dětského pokoje. 

Konstrukce skluzavky je odolná a pevná, což zajišťuje její bezpečnost. Má protiskluzové schůdky vysoké 50 cm. Část na klouzání je dlouhá 1 metr a široká 40 cm. Celková délka skluzavky je 115 cm. Maximální nosnost je 30 kg. Plast je příjemný a sametový na dotek. Vhodná pro děti od 2 let.

Jak vyhrát?

1) Ohodnoťte v naší kategorii Hodnocení produktů alespoň 5 produktů, se kterými máte svou vlastní osobní zkušenost (vypište i komentář, klady a zápory). Jeden z produktů musí být kočárek (podmínka soutěže). Pokud váš kočárek nenajdete, pak jej můžete samy vložit přidáním nového produktu a vyplněním informací o kočárku (ostatní maminky to ocení). Zbyvající produkty k hodnocení jsou plně na vás :)

2) Vepište k této soutěži dolů do "okna pro vaši odpověď" názvy ohodnocených produktů.

TIP: Pokud dáte like soutěžnímu příspěvku na našem Facebooku a do komentáře na FB nám napíšete, které produkty jste hodnotily, pak se vám zvyšuje šance na výhru... budete zařazeny do losování dvakrát. ;)

Po ukončení soutěže vybere jednoho výherce skluzavky generátor náhodných čísel. Soutěžící budeme řadit pořadí od nejstarších příspěvků po nejnovější, nejprve na webu, pak FB s likem a komentářem. Výherce zveřejníme zde a na Facebooku po ukončení soutěže. Tak s chutí do toho! Těšíme se na vaše hodnocení :)

Skluzavku vyhrává:

- Veronika Němečková (sestricka1989)

Gratulujeme :)

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
7
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací