Vyhrajte přebalovací podložku a 150 Kč

sledováno 2× zobrazeno 2797×

Vloženo: 23. 11. 2016 11.51

Probíhá od 25. 11. 2016, 15:00 do 2. 12. 2016, 21:00

Soutež byla již ukončena

Maminky, u nás na webu smýšlíme ekonomicky a ekologicky. Proto v našem Věrnostním programu nechybí ekologické jednorázové, ani látkové pleny.  A vy teď můžete být ještě ekologičtější, když se zapojíte do naší soutěže o přebalovací podložky od GaGa´s pleny. Vyměnte jednorázové za látkové!

Ve hře jsou tyto tři přebalovací podložky:

  1. Přebalovací podložka Carré

  2. Přebalovací podložka Cerco

  3. Přebalovací podložka Fialové puntíky

Přebalovací podložka s vrchní mikrovláknovou hladkou úpravou  a nepromokavou spodní stranou s PUL zátěrem je praktická na přebalování doma i na cestách (u lékaře, v parku, do mokré trávy apod.). Lze ji také využít k zajištění nepromokavosti v postýlce nebo kočárku.

Rozměr: 74 x 74 cm

Údržba: praní na 40°C, nepřidávat aviváž ani bělidlo, možno sušit v sušičce na šetrný program. Doba schnutí: cca 5 hodin.

Každá výherkyně navíc získá poukázku v hodně 150 Kč na nákup v eshopu www.gagapleny.cz!

Jak vyhrát:

1) Do okna "Vaše odpověď" dole na této stránce nám napište číslo podložky, kterou byste si přála vyhrát

2) K článku Co dělat nejmenšími, když je venku ošklivo? nám napište, jak trávíte dny vy s vašimi dětmi, když je venku sychravo.

3) Pokud používáte Facebook, pak můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že k soutěži o podložky napíšete do komentáře, kterou z nich byste chtěla vyhrát a vaše jméno (přezdívku) na webu. Soutěž na FB lajkněte a sdílejte s přáteli. Pak budete do soutěže zařazena dvakrát. Soutěž na našem Facebooku najdete tady.

Body 1 a 2 jsou PODMÍNKOU SOUTĚŽE a je potřeba splnit obě!

Soutěžící budeme řadit dle času vložení odpovědi od nejstarších po nejnovější, nejprve pořadí na webu u soutěže a poté příspěvky z Facebooku a třídit dle vybrané podložky. Po skončení soutěže ze všech příspěvků pomocí generátoru náhodných čísel vybereme 3 z vás, které vyhrají tu podložku, kterou si vybraly.

VÝHERCI:

  1. Aliisha
  2. Simona Lichá (patricia077)
  3. Jana Trousilová (Jana82)

Výherkyním gratulujeme!

 

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
1
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací