Vyhrajte Poponášítko ONN

zobrazeno 3651×

Vloženo: 1. 8. 2016 23.08

Probíhá od 1. 8. 2016, 23:00 do 12. 8. 2016, 21:00

Soutež byla již ukončena

Maminky, jsme si pro vás připravily soutěž o Poponášítko ONN v hodnotě 1470 Kč. Poponášítko, jak už z názvu vyplývá, je jednoduše nasaditelné sedátko, které připevníte kolem svého pasu a můžete tak dítě na chvíli poponést či pochovat, aniž byste si výrazněji zatěžovala ruku a záda. Dítě nosíte na boku a jeho váha se rovnoměrněji rozloží na vaše bedra. Samozřejmě to není na dlouhé nošení a je dobré strany střídat, ale jako rychlá pomoc (například na dovaření oběda) se nám Poponášítko ONN zdá ideální. Poponášítko obsahuje také odjímatelné popruhy, do kterých můžete vaše dítě uchytit (prakticky stejně jako do nosítka), když je unavené, nebo když potřebujete obě ruce volné. Výhodou je i připínatelný opěrný pás pro menší děti. Poponášítko je vhodné na krátké nošení, kdy není na žádné odepínání či rozvazování čas. Na delší tůry jsou určené spíše šátky a nosítka. 

O Poponášítku se podrobněji zmiňujeme také v článku "Děti v kuchyni. Já chci taky, jako maminka.", kde můžete shlédnout i video.

Tuto "vychytávku" do soutěže věnoval náš partner Beatitudo.cz.

Jak vyhrát?

1) Zajímá nás, jak to máte vy doma se svými malými pomocníky, když chtějí dělat přesně to, co dělá maminka? Vložte svůj komentář a případně fotku k této nové diskuzi: Naši malí pomocníci - pomáhání při vaření a úklidu

2) Soutěž běží také na našem Facebooku, tak svůj komentář můžete vložit i na FB pod soutěžní příspěvek a zvýšíte si tím svou šanci na výhru. I tam samozřejmě fotky vítáme, ať se všichni pobavíme. :) (pokud FB nemáte, nepoužíváte, samozřejmě to nevadí a soutěže se účastněte pouze tady na webu)

Vložené komentáře a fotky seřadíme dle času vložení od nejstaršího po nejnovější v pořadí: komentáře u diskuze na webu, komentáře na Facebooku pod soutěží. Ze všech komentářů vylosujeme pomocí generátoru náhodných čísel jednu výherkyni Poponášítka ONN. Výherkyni uvedeme po ukončení soutěže zde a na Facebooku u soutěže.

Vyhrává:

- Aneta Kalinová (teddygirl)

Gratulujeme a ať poponášítko využijete :)

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
3
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací