Vyhrajte Novou Biokuchařku Hanky Zemanové

sledováno 3× zobrazeno 1667×

Vloženo: 28. 9. 2016 21.49

Probíhá od 29. 9. 2016, 8:30 do 12. 10. 2016, 21:00

Soutež byla již ukončena

Maminky, pro tři z vás máme Novou Biokuchařku Hanky Zemanové. Autorka se rozhodla svou původní Biokuchařku přepracovat a rozšířit tak, abyste v ní našli aktuální informace o biopotravinách, nových výživových trendech (raw, bezlepková strava, superfood aj.) i ekologickém zemědělství a mohli z ní čerpat inspiraci pro svůj každodenní život. Kniha obsahuje více než 80 nových receptů a je určena i pro začátečníky v oblasti zdravého vaření a to i těm, kteří už mají původní vydání doma.

Knihu do soutěže pro vás věnoval Smartpress.

Jak vyhrát?

1) Vložte váš oblíbený recept na zdravé cukroví a sušenky do rubriky Recepty (nejlépe BIO, RAW apod.)

2) Zde pod soutěž do kolonky Vaše odpověď nám pak napište název (názvy) vašeho receptu. Čím více receptů vložíte, tím vyšší šanci na výhru máte.

3) Pokud používáte FB, vložte na Facebook Promaminky.cz do komentáře k této soutěži odkaz (odkazy) na vložené recepty. I každý z těchto odkazů započítáváme do soutěže.

Soutěžící budeme řadit dle času vložení odpovědi od nejstarších po nejnovější, nejprve příspěvky pod soutěží na webu a poté příspěvky z Facebooku. Pokud svou odpověď vložíte na obě místa, zvyšujete si tím šanci na výhru. Čím více zdravých receptů vložíte, tím je šance na výhru také vyšší. Po skončení soutěže ze všech příspěvků pomocí generátoru náhodných čísel vybereme tři z vás, které se budou těšit z nové Biokuchařky :-) Výherce uvedeme po ukončení soutěže zde a na Facebooku.

SOUTĚŽ UKONČENA.

VÝHERCI: Veronika Pemlová, Kateřina Vachová, Jaroslava Slunská

Gratulujeme!

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
5
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací