Vyhrajte loutkové divadlo Marionetino

sledováno 2× zobrazeno 7903×

Vloženo: 17. 10. 2016 22.15

Probíhá od 17. 10. 2016, 23:00 do 30. 10. 2016, 21:00

Soutež byla již ukončena

Maminky, jak jsme se přesvědčily na veletrhu FOR BABIES a také v naší kategorii Nákup a prodej (tam nakupujete divadla i loutky s unikátní slevou 20%), těší se u vás loutkové divadlo Marionetino velké oblibě. Proto jsme si pro vás připravily soutěž, ve které ho jedna z vás vyhraje!

Divadlo Marinonetino z dílny manželů Drdlových je vhodné pro děti už od tří let. Loutky jsou vyrobeny z kvalitní knihařské lepenky, jsou tedy odolné asi jako dřevo, a navíc jsou nádherně ilustrované! Díky pohádkám se děti seznamují s krásnými příběhy, kde dobro vítězí nad zlem. Při hře si významně rozšiřují svou slovní zásobu a vyjadřovací schopnosti. Díky aktivnímu hraní se úžasně rozvíjí jejich kreativní myšlení, fantazie i schopnost improvizace. Ostatně, o tom si můžete přečíst v článku Hrajte divadlo, vaše děti to ocení.

Soutěžíme o Divadlo s univerzální královskou sadou a strašidly. Divadlo obsahuje 8 oboustranných loutek (král, princ, princezna, kašpárek, vodník, čert, ježibaba, drak), 4 dřevěné vodící tyčky, 2 oboustranné zadní kulisy (hrad a hradní síň, hluboký les a paseka).

Chcete divadlo vyhrát? Podělte se s námi o to, jak vy rozvíjíte řeč, fantazii a kreativitu u vašich dětí.

Univerzální sadu divadla Mrionetino do soutěže věnoval kufrik.cz. Děkujeme!

 

Jak vyhrát:

1) Přidejte komentář do nové diskuze na téma: Jak rozvíjíte řeč, fantazii a kreativitu u vašich dětí?

2) Pokud používáte FB, vložte svou odpověď také na Facebook Promaminky.cz do komentáře k této soutěži. Zvýšíte tím svoji šanci na výhru.

Soutěžící budeme řadit dle času vložení odpovědi od nejstarších po nejnovější, nejprve příspěvky v diskuzi na webu a poté příspěvky z Facebooku. Pokud svou odpověď vložíte na obě místa, zvyšujete tím svou šanci na výhru. Po skončení soutěže ze všech příspěvků pomocí generátoru náhodných čísel vybereme jednu z vás, která se bude moct těšit z divadla Marionetino :-)

Výherce uvedeme po ukončení soutěže zde a na Facebooku.

VÝHERCE:

Lucie Cvetlerová (Lucily)

Gratulujeme:-)

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
4
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací