Vyhrajte limit. edici SodaStream JET Black & White

sledováno 2× zobrazeno 2857×

Vloženo: 2. 12. 2016 20.58

Probíhá od 3. 12. 2016, 8:30 do 10. 12. 2016, 21:00

Soutež byla již ukončena

Maminky, pitný režim je důležitý, a proto pro vás máme novou soutěž o výrobník SodaStream JET Black & White v limitované předvánoční edici. Nový výrobník se postará o pitný režim celé rodiny a zachrání vás před vláčením těžkých lahví z obchodu.

SodaStream JET Black & White využívá kontrastu černé a bílé, aby na sebe upozornil, ale zároveň je variantou zcela univerzální, tedy vhodnou i v případě, že barvu kuchyně vámi obdarované osoby neznáte. Spolu s bílou lahví bez obsahu škodlivých BPA hravě nahradí stovky nevzhledných a škodlivých PET lahví. Součástí balení je i bombička CO2.

Navíc, v našem Věrnostním programu najdete také balení dámských nebo dětských lahví SodaStream. Buďte aktivní ve sbírání pampelišek a nechtete si tyto odměny uniknout!

Děkujeme našemu partnerovi SodaStream.cz, který nám výhru věnoval.

Jak vyhrát:

1) Do naší nové diskuze na téma "Jak se vám daří dodržovat pitný režim vašich dětí?" vložte svůj komentář. 

2) Pokud používáte Facebook, pak můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že k soutěži o SodaStream napíšete svou odpověď také do komentáře, a připojíte také vaše jméno (přezdívku) na webu. Soutěž na FB lajkněte a sdílejte s přáteli. Pak budete do soutěže zařazena dvakrát. Soutěž na našem Facebooku najdete tady.

Soutěžící budeme řadit dle času vložení odpovědi od nejstarších po nejnovější, nejprve pořadí na webu v diskuzi a poté příspěvky z Facebooku. Po skončení soutěže ze všech příspěvků pomocí generátoru náhodných čísel vybereme jednu z vás, která vyhraje SodaStream JET Black & White.

VÝHERCE:

Iva Hrubá (isykorka)

Výherkyni gratulujeme!:-)

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
4
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací