Vyhrajte jednu ze tří kreativních sad

sledováno 2× zobrazeno 2549×

Vloženo: 7. 9. 2016 21.18

Probíhá od 8. 9. 2016, 13:30 do 18. 9. 2016, 21:00

Soutež byla již ukončena

Maminky, máme tady pro vás a vaše děti soutěž o tři kreativní sady. Stejně jako jejich výrobce Ani-Muk věříme, že podpora samostatné práce a tvořivého myšlení vede k rozvoji zdravého sebevědomí dítěte a měl by jí být dáván prostor v každém období dítěte a zvláště pak v době, kdy jeho digitální svět začíná pohlcovat realitu, ve které skutečně žije.

Máme děti a víme, jak je jednoduché posadit je k televizi, abychom si užily pár vytoužených chvilek pro sebe. Ale jde to i jinak. Nechme děti fantazírovat, samostatně pracovat a rozvíjet se! Možná nás překvapí, co vše dokážou sami.

Jak vyhrát?

Vyberte si jednu z těchto tří sad (bod 1, 2 nebo 3) a napište nám svůj výběr do OKNA PRO VAŠI ODPOVĚĎ (dole na této stránce se soutěží). Soutěžící budeme řadit dle času vložení odpovědi od nejstarších po nejnovější. Z vložených odpovědí vylosujeme pomocí generátoru náhodných čísel první výherkyni. Poté budeme losovat znovu, dokud generátor nevytáhne výherkyni druhé a třetí sady. Výherce uvedeme po ukončení soutěže zde a na Facebooku ProMaminky.cz

1) Naše rodina
Vytvořte si s dětmi rodokmen, zahrajte si rodinnou stolní hru, anebo se zabavte originálním pracovním sešitem Tak to jsme my! Čekají v něm na vás zvídavé otázky, lepení a malování! Nejnovější Ani-Muk na téma ,,Naše rodina" přináší kopec zábavy pro malé i velké. 

2) Indiáni
V Ani-Muku na téma Indiáni na děti čeká výroba indiánské čelenky a ponča, malování na obličej a indiánská hra. Malí indiáni a indiánky se procvičí ve vyšívání, paměti a navíc se dozví spoustu užitečných informací v přiložené indiánské mapě. 

3) Stínové divadlo
Tajuplná hra světel a stínů v praktickém přenosném balení - to je Ani-Muk na téma Stínové divadlo! Vydejte se s dětmi za dobrodružným příběhem Robinsona - vyrobíte si loutky, scénu a pak si Robinsona zahrajete podle přiloženého scénáře. A ko bude mít chuť, může si napsat svůj vlastní! 

 

Jak ANI-MUK funguje? Zkuste se vrátit do dětských let a představit si, že vám někdo pravidelně posílá tajemnou krabici, o které dopředu nevíte, co se v ní skrývá. A těšíte se, jaké téma v ní najdete. A pak, když ji otevřete a zkoušíte podle návodů vyrábět úplně sami, bez pomoci mámy nebo táty! Jupí, dokázali jste to!

Ani-Muk je krabice obsahující tři autorské tvořivé sady, všechen potřebný materiál k vyrábění a podrobné návody. Ani-Muk vychází každý sudý měsíc, pokaždé na jiné téma. Jednou se děti promění v Indiány, jindy zase prozkoumávají Vesmír anebo zábavnou formou bádají nad lidským tělem... V Ani-Muku je vše možné! Dítě dostává vše, co je k danému tvoření potřeba a rodiče tak ušetří čas, který by strávili běháním po obchodech a sháněním potřebných pomůcek. V zahraničí je tento koncept velmi oblíben také pro jeho pravidelnost - kreativní boxy si je možné předplatit, a dítě tak pravidelně seznamovat s novými výtvarnými technikami a rozvíjet zvídavost, která je pro věk dětí, kterým jsou boxy určeny (mladší školní věk) tak přirozená. Kreativní boxy se tak stávají důležitým průvodcem vedle školy, eduktivních hraček a kroužků - tvořivou cestou odhalují dítěti témata, která jej baví a rozvíjí. Přirozeným způsobem mu přibližují svět, ve kterém vyrůstá.

VÝHERCI:

č.1 Naše rodina:   Tereza Čulíková (culinda)
č.2 Indiáni:     Táňa007
č.3 Stínové divadlo:     Zdeňka Slimáčková (Zdeňka S.)

Gratulujeme!

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
4
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací