Vyhrajte jeden ze tří včeličkových batohů

sledováno 3× zobrazeno 922×

Vloženo: 15. 7. 2015 11.06

Probíhá od 15. 7. 2015, 11:30 do 22. 7. 2015, 21:00

Soutež byla již ukončena

Čas výletů a dobrodružství je tady. Proto vám, spolu s partnerem této soutěže (největším e-shopem s výživou a zbožím pro kojence Feedo.cz), přinášíme tuto soutěž o tři dětské batohy Monza.

 

Díky designu včelky s kontrastní kombinací žluté a černé barvy vaši malou včeličku nikde na výletě nepřehlédnete. :) Batůžek má měkké polstrované popruhy, zapínání na zip, ouško na držení v ruce a úchyt pro zavěšení. Součástí batůžku je popruh na vedení dítěte s veselou a praktickou pokrývkou hlavy.

Jak vyhrát?

1) Vložte sem na stránku se soutěží fotku z nějakého vašeho výletu s dětmi (dole na této stránce) a připište, z jakého výletu fotka je (místo, lokalita, cíl cesty apod.)

2) Pokud vložíte fotku také k této soutěži na Facebook ProMaminky.cz, vaše šance na výhru se násobí (vložení fotky na FB není podmínkou, ale zvýší vaši šanci na výhru).

Ze všech vložených fotek vylosujeme pomocí generátoru náhodných čísel tři výherce. Fotky budeme řadit od nejstarších po nejnovější, nejprve fotky zde u soutěže, poté fotky z Facebooku). Některé vybrané fotky zveřejníme po ukončení soutěže na našem Facebooku (bez uvedení jmen soutěžících).

 

Vyhrávají:

- EliškaVr
- ANNA
- Martina Cieslarová

Gratulujeme a prosíme o doplnění uživatelských profilů, ať víme, kam máme výhry poslat :)

 

Pro soutěžení se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.
Okno pro vaši odpověď se zobrazí po vašem přihlášení.

Sdílejte:   | 
2
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2017 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací