Vyhrajte jeden ze 3 kruhů Baby Ring

sledováno 4× zobrazeno 3008×

Vloženo: 13. 7. 2016 22.33

Probíhá od 14. 7. 2016, 11:50 do 28. 7. 2016, 21:00

Soutež byla již ukončena

Maminky, máte doma malé miminko a chtěly byste mu dopřát zábavné koupání? Pak by vás mohla zaujmout naše soutěž o pomůcku k bezpečnému plavání kojenců a batolat značky Baby Ring. Vyrábějí se dvě velikosti v různých barvách, my máme pro tři z vás připravený menší kruh, který odpovídá věku 0 – 24 měsíců, resp. 3 – 15 kg. Vybrat si můžete z barev: žlutá, zelená a oranžová.

Nafukovací kruh při koupání v napuštěné vaně či bazénku nahradí podpírání hlavičky rukou a ohýbání se k miminku. Plavání zároveň podporuje zdravý vývoj miminka, chuť k jídlu i spokojený spánek. Používání pomůcky Baby Ring bylo konzultováno s dětským fyzioterapeutem a neurologem. Přestože lze nafukovací kruh bezpečně používat ihned od narození, z pohledu vývoje dítěte je ideální začátek přibližně od čtvrtého měsíce věku, předpokladem je správný pohybový vývoj miminka v průběhu předchozích měsíců.

Baby Ring se skládá ze dvou samostatně nafukovacích částí s ventilem. U správně nafouknutého kruhu vzniknou dvě komory, obvod obepínající krk dítěte a místo pro fixaci brady. Regulovatelné zapínání límce kolem krku je založeno na principu suchých zipů. Kruh je dítěti pohodlný, vnitřní šev kolem krku je měkký. Na vnitřní straně má podporu pro bradu, která pevně fixuje její pozici, zamezuje tím klouzání a nafouknutý límec nezpůsobuje tlak na krk dítěte. Baby Ring je vyrobený z vysoce kvalitních materiálů, splňujících požadavky na bezpečnost dětských potřeb. Podívejte se na video ke kruhu nebo video ke kruhu 2.

 

Jak vyhrát? 

1) Hodně novopečených maminek má strach z koupání miminka. Proto jsme na toto téma otevřely novou diskuzi, kde se můžete podělit o své zkušenosti s koupáním, obavy, postupy. Maminky, které už mají koupání hravě zvládnuté, se podělí o své zkušenosti a povzbudí ostatní. JAK koupete, jaké používáte pomůcky, jak se dětem koupání líbí? Těšíme se na vaše příspěvky v této diskuzi Koupání miminek.

2) Do okna pro vaši odpověď (na této soutěžní stránce dole) napište barvu kruhu, kterou byste chtěly vyhrát. (POZOR, důležitý bod)

3) Váš komentář z diskuze můžete zkopírovat i na náš Facebook k soutěžnímu příspěvku. I tyto komentáře zařadíme do soutěže.

Z vložených komentářů v diskuzi i na Facebooku vylosujeme pomocí generátoru náhodných čísel tři výherkyně. Pořadí komentářů seřadíme dle data vložení v tomto sledu: komentáře na webu u diskuze, komentáře na Facebooku. Protože do diskuze budou přispívat i maminky již větších dětí, pro které je Baby Ring už třeba malý (a nechtějí tedy soutěžit), důležité je vložení vybrané barvy do okna pro odpověď zde u soutěže (bod 2 výše). Pokud vylosovaná maminka nevložila preferovanou barvu, pak její komentář nezařadíme mezi soutěžní! Pokud generátor vylosuje maminku, která nemá vloženou barvu, pokračujeme v losování. Jména výherkyň zveřejníme zde a na našem Facebooku po ukončení soutěže.

Vyhrávají:

- Lenka Hermanová (Lenourecek) - žlutá
- Markéta Kloudová (skřítek) - zelená
- Pavlína Vídenská (pavlavidenska) - oranžová

Gratulujeme :)

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
2
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací