Vyhrajte dřevěnou vláčkodráhu Bigjigs

sledováno 2× zobrazeno 8177×

Vloženo: 23. 9. 2016 17.44

Probíhá od 29. 9. 2016, 8:30 do 10. 10. 2016, 21:00

Soutež byla již ukončena

Maminky, oslavujeme 20.000 fanoušků na Facebooku soutěží o vláčkodráhu Bigjigs Město a vesnice. 20 z vás navíc dostane po dvaceti pampeliškách do Věrnostního programu, ať jste zase o něco blíž k dárkům. :)

Vláčkodráha obsahuje 101 dílků. Vláček jezdí přes město, přes most a ven do přírody, projíždí mezi stromy, domy a kolem kostela. Mezitím musí auta trpělivě čekat na vlakovém přejezdu, aby stihl vláček dorazit na nádraží přesně na čas.

Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs je možno kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu.

Jak vyhrát?

1) Vytvořte řadu z 20 kusů čehokoliv - autíček, plyšáků, kostek, kolíčků na prádlo.. Buďte kreativní! A bavte se.. :)

2) Řadu vyfoťte a pochlubte se nám! Vložte vaši fotku na 2 místa (podmínka soutěže):

a) na Facebook ProMaminky.cz k soutěžnímu příspěvku

b) do kategorie Vaše tvoření pod příspěvek Jsme kreativní, ikdyž děláme jen řadu!

3) A pak hlavně poproste kamarádky a rodinu o lajky - nejlépe na obou místech. Určitě také ocení vaši kreativitu a smysl pro hru. :)

(TIP: Lajky sbírejte na Facebooku i na stránkách (a + b) ...lajky se budou SČÍTAT. Když budete soutěž SDÍLET se svými přáteli a připíšete žádost o lajk pro výhru, určitě se vám jich nahromadí hned víc. Lajkujte i ostatním maminkám, které vás pobaví a přejete jim výhru. My se moc těšíme.) :) (TIP2: Pokud máte na FB jiné jméno než na webu, nebo na webu máte jen přezdívku a není zřejmé, že se jedná o vás, připište nám ho na stránky k vložené fotce - bod b - jinak sečtení neproběhne)

Vláčkodráhu vyhraje příspěvek s největším počtem lajků. Ze všech vložených fotek vylosujeme pomocí generátoru náhodných čísel 20 z vás, kterým připíšeme 20 pampelišek do Věrnostního programu. Výherce uveřejníme po ukončení soutěže zde a na Facebooku ProMaminky.cz. 
 

VÝHERCE VLÁČKODRÁHY:

Anna Fuchsová

A TĚMTO MAMINKÁM PŘIPÍŠEME 20 PAMPELIŠEK: Zlata Součková, Lucie Chmielová, Zuzka Čtvrtečková, Martina Eignerová, Jitka Matějková, Edita Křížová, Petra Šebestová, Martina Afacan, Eliška Kozlová, Veronika Šamalíková, Tereza Pauková, Petra Önder, Petra Trepešová, Veronika Pemlová, Silvie Ruibarová, Michaela Ruibarová, Václava Kounová.

 

Gratulujeme:-)

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
5
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací