Vyhrajte 4x knihu Draci v hrnci chrlí nové nápady

sledováno 2× zobrazeno 1430×

Vloženo: 23. 4. 2016 1.14

Probíhá od 23. 4. 2016, 13:00 do 30. 4. 2016, 21:00

Soutež byla již ukončena

Maminky, také vaše děti se zaujetím sledují TV seriál, kde Oskar a jeho ohniví dračí kamarádi naučí děti, jak jednoduše vařit z různých surovin? Nyní je k dostání v knižní podobě a vy tuto knihu můžete vyhrát.

Draci v hrnci pro vás mají nové nápady, recepty, příběhy a kreslené vtípky! Oskar a jeho dračí kamarádi vás pobaví i poučí – a naučí jak připravit další zajímavé a jednoduché pokrmy, jako třeba polentu nebo netradiční menu z červené řepy, pomerančů, krup, tvarohu či třeba z tuňáka.
 

Jak vyhrát?

1) Jistě znáte naší kategorii Recepty, kde se snažíme zaměřovat na správné jídelní návyky (doporučujeme přečíst článek Jak bychom měli jíst my a naše děti). Vložte do této kategorie dva recepty, které jsou u vás doma oblíbené a nenajdete je mezi již vloženými recepty. V ideálním případě by se mělo jednat o zdravou a hodnotnou stravu. (Recepty po Vašem vložení překontrolujeme a poté zveřejníme).

2) S vašimi oblíbenými recepty se pochlubte také na našem Facebooku ProMaminky.cz u příspěvku s touto soutěží (toto není povinný bod pro účast, ale zvyšuje vám šanci na výhru).

Všechny vložené recepty (bod 1, 2) seřadíme dle času vložení od nejstaršího po nejnovější, v pořadí bod 1, 2. Ze všech odpovědí pak vylosujeme pomocí generátoru náhodných čísel 4 výherce knihy Draci v hrnci chrlí nové nápady. 

Vyhrávají:

- Aneta Kalinová (teddygirl)
- Kateřina Vachová (Katka)
- Dagmar Veverková (dáša)
- Trixie Kuglerová (Trixie)

Gratulujeme :)

 

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
1
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací