Vyhrajte 3x těhotenský olej Weleda k OTESTOVÁNÍ

sledováno 5× zobrazeno 1334×

Vloženo: 1. 9. 2015 23.59

Probíhá od 2. 9. 2015, 0:01 do 8. 9. 2015, 21:00

Soutež byla již ukončena

Maminky, máme pro vás 3x Těhotenský pěsticí olej Weleda (100ml)  k otestování. Pokud chcete být mezi maminkami, které budou testovat, zapojte se do této soutěže. 

 

Těhotenský pěsticí olej Weleda účinně zabraňuje vzniku těhotenských strií a má hojivé účinky i na strie již vzniklé (cca do 18 měsíců od jejich výskytu). Jemný čistý mandlový olej chrání pokožku před vysoušením, olej z pšeničných klíčků bohatý na vitamin E spolu s výtažkem z arniky zlepšují elasticitu pojivové tkáně. Po použití je kůže vláčná, pružná a jemná na dotek.

Test bude obsahovat: vaše textové hodnocení konzistence, vůně, příjemnosti a efektivity používání, fotografie, případně video (stačí mobilním telefonem) a hodnocení hvězdičkami.. ke všemu vám dodáme podrobné informace. Po provedení testu vám přípravky samozřejmě zůstanou pro vaši potřebu. :)

 

Jak vyhrát:

1) Zapojte se do diskuze na téma: Kolik kilogramů jste přibraly v těhotenství a pokud už jste po porodu, jak jdou (šla) kila dolů?

2) Napište do okna pro vaši odpověď (zde dole u soutěže) heslo: Chci testovat

Ze všech vložených odpovědí (bod 2) vylosujeme pomocí generátoru náhodných čísel tři výherkyně. Výherkyně zveřejníme zde a na Facebooku po ukončení soutěže následující den ráno. Soutěžící budeme řadit dle času vložení odpovědi od nejstarších po nejnovější.

Vyhrávají:

- Katuš
- cucoretka
- Petra Kosová

Gratulujeme a prosíme o doplnění uživatelských profilů, ať víme, kam výhry odeslat :)

 

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
1
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací