Velká voňavá DOUBLE SOUTĚŽ s Vanishem

sledováno 1× zobrazeno 1773×

Vloženo: 22. 7. 2015 11.38

Probíhá od 23. 7. 2015, 14:30 do 28. 8. 2015, 21:00

Soutež byla již ukončena

Maminky, přinášíme vám tentokrát speciální dvojitou soutěž... můžete totiž vyhrát hned dvakrát :)

Vanish přináší na trh jednu revoluční novinku - nový super čisticí prostředek Vanish Gold, který je tak silný, že skvrny z barevného i bílého prádla odstraní už za pouhých 30 sekund. Pro maminky, které se neustále potýkají se skvrnami na oblečení dětiček, je to dobrá zpráva. My jsme už měly možnost Vanish Gold vyzkoušet a jsme opravdu spokojené. Proto jsme se rozhodly podpořit samostatnou soutěž pořádanou Vanishem a zároveň uspořádat naši vlastní soutěž a dát vám možnost vyhrát také přímo na našem webu :)

O co se soutěží?

1) Letní soutěž s Vanishem o nákup úžasného oblečení v OC Letňany v hodnotě 20 000 korun; proměnu se stylistkou, vizážistkou a kadeřnicí; profesionální nafocení s rodinou a balíček přípravků Vanish na celý rok: Soutěž probíhá ve dvou kolech, do kterých se zapojíte zasláním své fotky v bílém oblečení na téma relaxování a sportovní aktivity na Facebook Vanish (do komentářů pod soutěžní příspěvek nahrajte svou fotku nebo fotku dětí, rodiny v bílém oblečení). Pokud právě vaše fotografie získá nejvíce lajků, obdržíte balíček produktů Vanish na celý rok. Zároveň se ale se všemi zúčastněnými automaticky zapojíte do soutěže o hlavní cenu. Ta obsahuje nákup oblečení za 20 000 Kč v OC Letňany se stylistkou, následnou proměnu s vizážistkou a kadeřnicí a jako třešničku na dortu i profesionální focení s rodinou.

2) Naše vlastní soutěž ProMaminky o 3x balíček Vanish Gold obsahující: Vanish Gold White prášek + Vanish Gold Pink gel (podrobné informace o produktech najdete ZDE)

 

Jak vyhrát?

a) Podmínkou k výhře je účast v prvním nebo druhém kole Letní soutěže s Vanishem (bod 1).

b) Jakmile se zúčastníte, napište nám do okna pro vaši odpověď zde dole na stránce heslo: Soutěžím s Vanishem

Ze všech vložeých odpovědí vylosujeme pomocí generátoru náhodných čísel tři výherce balíčků Vanish. Odpovědi budeme řadit od nejstarší po nejnovější a uvedeme je po ukončení soutěže zde a na našem Facebooku.

TIP: Přípravky Vanish Gold můžete získat také v naší SOUTĚŽI O TESTOVÁNÍ PŘÍPRAVKŮ VANISH

 

Vyhrávají:

Lucie Krizova
Nettka
Beruska89

Gratulujeme a prosíme o doplnění uživatelských profilů, ať víme, kam přesně máme odeslat výhry :)

 

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
2
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací