Vánoční SOUTĚŽ o deskovou hru LEGO Creationary: Představ si a postav

zobrazeno 1523×

Vloženo: 22. 12. 2014 20.54

Probíhá od 23. 12. 2014, 13:00 do 1. 1. 2015, 13:00

Soutež byla již ukončena

Stavebnice LEGO má rád snad každý a nezáleží na věku. Málokdo odolá nutkání si něco postavit z kostiček, když se před ním objeví. :) Lego má pozitivní vliv na kreativitu dítěte, které si z něj může vytvořit v podstatě vše, na co pomyslí. Nesmíme samozřejmě zapomenout ani na důležitý rozvoj motoriky a představivosti.

Nyní máte možnost vyhrát velmi oblíbenou a výborně hodnocenou stolní deskovou hru LEGO Creationary: Představ si a poznej, která je založena na principu stavění z lega dle vlastní kreativity, dovednosti a představivosti tak, aby spoluhráč poznal, co stavíte. Kostičky LEGO jsou navíc obohaceny kartičkami s obrázky, které slouží jako předloha. 

Hra pro 3 až 8 hráčů. Vhodná pro hráče od 7 let. Doba hry 20 až 60 minut. Hodnocení samotnými hráči 84% ! :)

- igelitové sáčky s 338 lego součástkami

- balíček 96 karet rozdělených dle obtížnosti na lehké, středně obtížné a těžké

- lego kostka

 

Jak vyhrát?

Protože se jedná o Vánoční soutež, vyhrát může každý, kdo vloží k této soutěži svou Vánoční rodinnou fotku (ideálně takovou, ze které bude cítit atmosféra Vánoc - děti, stromeček, dárky, světélka v očích, úsměvy, štěstí). 

Soutěž je vyhlášena také na Facebooku ProMaminky.cz a vložené fotky se počítají i tam (můžete se tedy zúčastnit i dvakrát). :)

 

Po ukončení soutěže vylosujeme ze všech účastníků soutěže jednoho, který vyhraje deskovou hru LEGO Creationary. Výherce vyhlásíme zde.

 

VÝHERCEM SE STALA:

- Jitka Máslová (JitkaMaslovka)

GRATULUJEME!

 

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
3
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací