Staňte se lektorkou Strolleringu ZDARMA

sledováno 1× zobrazeno 1349×

Vloženo: 20. 3. 2016 0.04

Probíhá od 20. 3. 2016, 23:00 do 12. 4. 2016, 21:00

Soutež byla již ukončena

Maminky, tato soutěž je určena POUZE těm z vás, které máte SKUTEČNĚ ZÁJEM se stát lektorkou Strolleringu. Pokud nevíte přesně, co Strollering vlastně je, pak si přečtěte tento rozhovor s lektorkou a poté se rozhodněte, zda chcete soutěžit. Pokud si nejste jisté, přenechte raději šanci na výhru některé jiné mamince, která za ni bude šťastná. Díky :)

Co můžete vyhrát:

1. cena: Dvoudenní profesionální školení "Staň se lektorkou Strolleringu" ZDARMA (v hodnotě 3.200 Kč) + e-book bestseller o hubnutí "Vykašlete se na pondělí a začněte ve středu" ZDARMA

2. cena: Dvoudenní profesionální školení "Staň se lektorkou Strolleringu" s 30% SLEVOU + e-book bestseller o hubnutí "Vykašlete se na pondělí a začněte ve středu" ZDARMA

3. cena: E-book bestseller o hubnutí "Vykašlete se na pondělí a začněte ve středu" ZDARMA (v hodnotě 128 Kč)

Přečtěte si více informací o tom, jak školení probíhá, jaká je náplň školení.

Přečtěte si více o e-book bestselleru "Vykašlete se na pondělí a začněte ve středu"

Jak vyhrát?

1) Do komentáře u článku Strollering® - součást (nejen) jarního detoxu nám napište, proč se vám Strollering líbí, zda s ním máte už svou vlastní zkušenost a proč byste se chtěla stát lektorkou?

2) Stejnou odpověd vložte také na náš Facebook ProMaminky.cz k příspěvku s touto soutěží (tento bod není podmínkou účasti v soutěži, ale zvyšuje vaší šanci na výhru)

3) Pro zahrnutí mezi soutěžící vyplňte heslo: Chci se stát lektorkou Strolleringu do okna pro vaši odpověď (na této stránce dole - přímo u této soutěže)

Ze všech vložených odpovědí (bod 1 a 2) vybere porota složená z nás, maminek webu ProMaminky.cz, a lektorky Strolleringu Lucie Mistoler výherkyni první ceny. Výherkyně druhé a třetí ceny vylosuje generátor náhodných čísel, kdy vaše odpovědi budeme řadit od nejstarší po nejnovější v pořadí komentáře u článku a poté komentáře na facebooku. Výherkyně uvedeme po ukončení soutěže zde a na našem facebooku. Přejeme hodně štěstí v soutěži! :)

Vyhrávají:

1. cena: Dvoudenní profesionální školení "Staň se lektorkou Strolleringu" ZDARMA (v hodnotě 3.200 Kč) + e-book bestseller o hubnutí "Vykašlete se na pondělí a začněte ve středu" ZDARMA - Lucie Čechová (LPT)

2. cena: Dvoudenní profesionální školení "Staň se lektorkou Strolleringu" s 30% SLEVOU + e-book bestseller o hubnutí "Vykašlete se na pondělí a začněte ve středu" ZDARMA - Tereza Droppová (Te.re.ska)

3. cena: E-book bestseller o hubnutí "Vykašlete se na pondělí a začněte ve středu" ZDARMA (v hodnotě 128 Kč) - Karin Seifertová (Mia20)

Gratulujeme :)

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
0
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací