Soutěžte o tři malé LVÍ MAZLÍČKY od Lamaze

zobrazeno 1436×

Vloženo: 27. 5. 2015 10.10

Probíhá od 27. 5. 2015, 10:30 do 2. 6. 2015, 21:00

Soutež byla již ukončena

Kolekce Malí kamarádi od Lamaze rozvíjí a stimuluje smysly těch nejmenších dětí. Malý mazlíček lev, kterého můžete v této soutěži vyhrát, je vyroben z mnoha různých materiálů, stimulujících hmatové receptory. Pestrobarevné vzory pak napomáhají rozvíjení zraku. Díky klipu hračku snadno připevníte na dětskou postýlku, stříšku kočárku nebo k přenosné autosedačce. Hračka je vyrobena z kvalitního veluru a použity jsou pouze dvou až třívrstvé tkaniny s trvanlivým potiskem s dlouhou odolností. Použitá výplň je vyrobena z nejlepší střiže polyesterových vláken, což zajišťuje zvýšenou měkkost a dlouhou životnost hraček.

Hračky Lamaze jsou testovány bez ohledu na kategorii pro kterou jsou určeny dle nejpřísnějších norem EN-71, ASTM F963-96a a slinného testu DIN.

 

Jak vyhrát?

1) Podělte se s ostatními maminkami o váš oblíbený recept (nejlépe vhodný pro děti do tří let, ale není podmínkou) - vložte jej do kategorie Recepty. Pokud vložíte více receptů, máte vyšší šanci na výhru (každý vložený recept se počítá).

2) Název receptu / receptů vepište do okna pro vaši odpověď zde dole na stránce u soutěže (názvy od sebe oddělujte čárkou).

Ze všech vložených receptů vylosujeme pomocí generátoru náhodných čísel tři výherce. Pokud vložíte receptů více, započítáme každý z nich (šance na výhru záleží na vaší aktivitě). Vložené odpovědi budeme řadit od nejstarší po nejnovější. Výherce uvedeme zde a na sociálních sítích webu ProMaminky.cz - Facebook a Google+

Vyhrávají:

- Jana Ševčíková (Jana Ševčíková)
- Žaneta Hánělová (smazetka)
- Dodík - prosíme o doplnění uživatelského profilu, abychom mohly odeslat výhru :)

Gratulujeme! 

 

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
2
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací