Soutěžte o jídelní židličku a další dárky pro papání

sledováno 3× zobrazeno 1694×

Vloženo: 5. 8. 2015 17.58

Probíhá od 5. 8. 2015, 22:00 do 19. 8. 2015, 21:00

Soutež byla již ukončena

Vyhrajte tuto Babymoov jídelní židličku Light Wood a další dárky pro papání, které pro vás do soutěže věnoval největší e-shop s výživou a zbožím pro kojence www.feedo.cz

Dárky, které můžete vyhrát v této soutěži:

1. cena: Babymoov Light Wood jídelní dřevěná židlička v hodnotě 4.500 Kč, která roste s dítětem a dá se kompletně skládat. Jedná se o první nastavitelnou a skládací jídelní židlička s minimálními nároky na prostor po složení. Židlička má nastavitelný sedák s podpěrkou pro nohy, odnímatelný pultík s pevnou mezinožní podpěrku s pojistkou. Je vhodná od 6 měsíců až pro děti do 50 kg. Výškově nastavitelný sedák až do 10 pozic. Ve složeném stavu (47×110×15cm) ji snadno schováte za skříň nebo pod postel.

2. cena: NUK EL Dětská miska se 2 víčky a přísavkou pro pohodlné skladování a krmení dětí, optimální podpora v každém stádiu vývoje dítěte. Miska má protiskluzovou základnu s přísavkou, obsahuje 2 víčka (1 s ventilačním otvorem pro ohřev v mikrovlnce, 1 pro skladování a na cesty), stohovatelná, atraktivní design. Jedná se o optimální doplněk k systému Easy Learning. + Hami rýžová mléčná kaše s meruňkami (225g) vyrobena z prvotřídních, přísně kontrolovaných surovin, bez použití konzervačních látek, umělých barviv a aromat. Receptury kaší odpovídají požadavkům České pediatrické společnosti. Tuto rýžovo-mléčnou kaši můžete podávat kojencům od ukončeného 4. měsíce. Základem je umělé mléko, odpovídající věku a sytivou složku tvoří bezlepkové obilniny (rýžová mouka). Směs vápníku a vitamínu D podporuje stavbu zdravých a silných kostí. Jemná konzistence usnadňuje dítěti přechod na nový typ stravy. Neobsahuje konzervační látky, barviva ani umělá aromata.

3. cena: NUK EL Dětská miska se 2 víčky a přísavkou pro pohodlné skladování a krmení dětí, optimální podpora v každém stádiu vývoje dítěte. Miska má protiskluzovou základnu s přísavkou, obsahuje 2 víčka (1 s ventilačním otvorem pro ohřev v mikrovlnce, 1 pro skladování a na cesty), stohovatelná, atraktivní design. Jedná se o optimální doplněk k systému Easy Learning. + Hami rýžová mléčná kaše s meruňkami (225g) vyrobena z prvotřídních, přísně kontrolovaných surovin, bez použití konzervačních látek, umělých barviv a aromat. Receptury kaší odpovídají požadavkům České pediatrické společnosti. Tuto rýžovo-mléčnou kaši můžete podávat kojencům od ukončeného 4. měsíce. Základem je umělé mléko, odpovídající věku a sytivou složku tvoří bezlepkové obilniny (rýžová mouka). Směs vápníku a vitamínu D podporuje stavbu zdravých a silných kostí. Jemná konzistence usnadňuje dítěti přechod na nový typ stravy. Neobsahuje konzervační látky, barviva ani umělá aromata.

Jak vyhrát?

1) Přiveďte nám alespoň tři nové maminky, které se zaregistrují na tento web ProMaminky.cz a při registraci uvedou vaše jméno nebo přezdívku, kterou zde používáte. Jakmile vás nová maminka uvede při registraci, přijde vám upozornění (zvoneček nahoře na stránkách). Za každou nově přivedenou maminku se vám navíc započítává 10 pampelišek do věrnostního programu. :)

2) Pokud chcete soutěžit, uveďte do okna pro vaši odpověď (zde dole u soutěže) heslo: "Doporučuji tento web dalším maminkám"

TIP: Do soutěže započítáváme každé tři nové maminky, takže pokud přivedete maminek např. 6, započítáme vás do soutěže 2x.

Generátor náhodných čísel vylosuje tři výherce (nejprve první cenu, pak druhou a třetí) ze všech soutěžících, kteří splní oba body výše. Pořadí budeme řadit dle bodu 2 od nejstarších po nejnovější. Výherce uvedeme zde po ukončení soutěže a také na našem Facebooku a Google+.

Vyhrávají:

1. cena - Karolína Rybáčková

2. cena - Hanka Saláková

3. cena - Petra Půžová

Gratulujeme a prosíme o doplnění uživatelských profilů, ať víme, kam máme zaslat výhry :)

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
5
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací