Soutěžte o BINO kostky v kbelíku se vkládacím víkem, 30 kusů

zobrazeno 1341×

Vloženo: 20. 12. 2014 9.31

Probíhá od 20. 12. 2014, 9:30 do 27. 12. 2014, 21:00

Soutež byla již ukončena

Barevné, dřevěné BINO kostky v kbelíku s vkládacím víkem a ouškem jsou vhodné pro děti od 18ti měsíců. Mohou si nacvičit jemnou motoriku a použít kyblík jako vkládačku. Větší děti mohou stavět komíny, hrady, věže, ohrádky pro zvířátka a jiné zajímavé stavby podle své fantazie. I nejmenší dětičky určitě zaujmou jasné barvičky kostek a nemusíte se bát poranění, protože kostičky mají zaoblené hrany. 
Počet dílků: 30 ks
Rozměry: 18 x 18 x 14 cm

 

Jak vyhrát?

Protože je tato soutěž vyhlášena na počest nově narozenému miminku jedné z maminek našeho týmu, vyhrát může každá z vás, která se s námi podělí o své cenné a jedinečné zkušenosti týkající se porodu. I ty z vás, které teprve porod čeká, mají jistě nějaké dotazy nebo představy, možná obavy.. tak se podělte a vyhrajte. :) 

Napište svůj komentář pod tuto diskuzi na téma porodu nebo na Facebookové stránky ProMaminky.cz. Ze všech odpovědí vylosujeme jednu z vás, která vyhraje tuto soutěž. TIP: Komentáře se vám budou započítávat na obou místech, takže čím aktivnější jste maminka, tím vyšší šanci na výhru máte.

Vyhrává: Lucie Pulkertová (puli) :)

GRATULUJEME!

 

 

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
4
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací