Soutěžte o 5 českých stavebnic Millaminis

sledováno 9× zobrazeno 2190×

Vloženo: 20. 4. 2016 21.52

Probíhá od 20. 4. 2016, 21:50 do 28. 4. 2016, 21:00

Soutež byla již ukončena

Maminky, pro ty z vás, které se nemohly zúčastnit veletrhu For Kids 2016 a pro ty, které neměly štěstí v naší Velké soutěži FOR KIDS 2016, nám náš partner Millaminis věnoval do soutěže 5x stavebnici Malé vlakové nádraží.

Jedná se o novou českou stavebnici Millaminis, která je vyrobena ze speciálně upravené lehčené pěny. Millaminis je zábavná, interaktivní, vzdělávací a bezpečná hračka, která je vhodná do sucha i do vody pro děti od jednoho roku. V základních řadách stavebnice jsou připraveny policejní či požární stanice, železnice, autíčka, ale i farma se zvířátky či zahrada. Stavebnice je vyrobena tak, aby se daly jednotlivé komponenty spojovat a průběžně doplňovat. Pro starší děti jsou přichystány i edukativní prvky, jako jsou například dopravní značky.

Jak vyhrát?

1) Odpovězte na otázku v naší nové diskuzi na téma: Jakým hračkám pro své děti dáváte přednost? (toto je povinný bod pro účast v soutěži).

2) Odpověď vložte také na Facebook ProMaminky.cz k příspěvku s touto soutěží (toto není povinný bod pro účast, ale zvyšuje vám šanci na výhru).

Všechny vložené odpovědi (bod 1, 2) seřadíme dle času vložení od nejstarší po nejnovější, v pořadí bod 1, 2. Ze všech odpovědí pak vylosujeme pomocí generátoru náhodných čísel 5 výherců českých stavebnic. Výherce uvedeme po ukončení soutěže zde a na Facebooku ProMaminky.cz.

Vyhrávají:

- Dominika Tomšová
- Veronika Mrazíková (Ziminka)
- Václava Kounová (vendy.z)
- Romana Šináglová
- Hana Brusová (knoflyk)

Gratulujeme a kdo nemáte, doplňte si svůj uživatelský profil, ať víme, kam máme stavebnice odeslat ;)

 

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
11
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací