Soutěžte o 3x zdravotní balíček pro děti

zobrazeno 1414×

Vloženo: 19. 1. 2015 9.27

Probíhá od 19. 1. 2015, 12:30 do 26. 1. 2015, 21:00

Soutež byla již ukončena

Soutěžte o jeden ze tří zdravotních balíčků pro děti, který v tomto nevlídném počasí plném bacilů a nástrah pomůže posílit obranyschopnost buněk dětí.

Balíček obsahuje:

- BIO lněný olej KOUZLO PRO DĚTI 250ml, který doplňuje organismus o nezbytné esenciální mastné kyseliny (Omega-3, Omega-6 a Omega-9) a to ve správném poměru. Jejich nedostatek mnohdy způsobuje problémy s učením a soustředěním a chronické kožní a alergické projevy a častá nachlazení. Organismus si tyto kyseliny sám vytvořit neumí. Tento lněný olej posiluje obranyschopnost buněk dětí, napomáhá růstu nervových spojení důležitých pro dosažení duševních, fyzických a emocionálních schopností. Je vhodný ke každodennímu užívání jako podpora zdravého fungování dětského organismu. Neobsahuje lepek.

- Dětský bylinný čaj DÝCHACÍ CESTY od Megafyt Pharma - složen z lipového květu (50%), černého bezu (30%), plodu fenyklu, květu slézu lesního a natě tymiánu. Čaj je vhodný od 6. měsíce věku dítěte.

 

Jak vyhrát?

- Na webu máme nový článek o významu esenciálních mastných kyselin Omega 3 v těhotenství a dětství, kde píšeme také o tom, jaké následky může mít nevyvážená strava na vývoj mozku našich dětí. Mozek potřebuje pro svou plnohodnotnou funkci primární a druhotné mastné kyseliny.

Soutěžní otázka: Jaké jsou nejlepší zdroje primární kyseliny alfa linolenové? (odpověď najdete v článku)

- Svou odpověď vepište do "okna pro vaši odpověď" zde dole u soutěže.

 

Ze všech vložených odpovědí vylosujeme pomocí generátoru náhodných čísel tři, které vyhrají zdravotní balíček. Výherce uvedeme zde po ukončení soutěže. 

 

Vyhrávají:

- Bára Ladnarová

- Věra Kavková

- Alena Matysová (Sametka)

GRATULUJEME!

 

BIO lněné oleje Kouzlo pro děti věnovala do soutěže společnost Walramcom, s.r.o. - www.zdravetuky.cz

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
7
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací