Soutěžte o 3x roční předplatné Žena a život

sledováno 1× zobrazeno 1521×

Vloženo: 2. 6. 2015 23.19

Probíhá od 3. 6. 2015, 9:00 do 9. 6. 2015, 21:00

Soutež byla již ukončena

Žena a život je lifestylový časopis určený ženám ve věku 25 až 45 let, který jako jeden z mála na české trhu kombinuje prvky světových trendů s českou realitou v módě, kosmetice, ale i vaření, dekoru apod.

Velkou část časopisu tvoří rozhovory se známými osobnostmi a odborníky na nejrůznější témata (vztahy, sex, kariéra, děti). Velká oblíbenost u čtenářek je dána jedinečnou koncepcí v podobě původních publicistických textů, které se snaží mapovat současný život moderní ženy, pomocí autentických příběhů. Nedílnou součástí časopisu jsou pravidelné přílohy – Chuťovka, Trendy Hubnutí a další. Hodnota ročního předplatného je 660 Kč.

Jak vyhrát?

1) Podělte se s námi i ostatními maminkami o to, jak budete trávit léto, v této diskuzi. Komentář můžete vložit i pod soutěžní příspěvek na Facebooku ProMaminky.cz (vaše šance na výhru se tím zdvojnásobí).

2) Do okna pro vaši odpověď zde dole u soutěže vepište heslo: a) Žena a život - diskuze  nebo b) Žena a život - diskuze a Facebook

Ze všech vložených odpovědí vylosujeme pomocí generátoru náhodných čísel tři výherce. Pokud vložíte komentáře do diskuze i na Facebook, započítáme každý z nich (šance na výhru se vám dvojnásobí). Vložené odpovědi budeme řadit od nejstarší po nejnovější, jako první vždy komentář z diskuze, poté z Facebooku.

Výherce uvedeme zde a na našem FB.

Vyhrávají:

Monika Brnová (Monika Brnová)
Zuzi V. (Zuzi)
(Kesy)

Gratulujeme! Prosíme o doplnění uživatelských profilů, ať víme, kam máme poslat výhry :)

 

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
1
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací