Soutěžte o 3x NUK svačinový box s chlopněmi

sledováno 1× zobrazeno 1574×

Vloženo: 5. 10. 2015 14.04

Probíhá od 5. 10. 2015, 14:00 do 13. 10. 2015, 21:00

Soutež byla již ukončena

Maminky, vyhrajte jeden ze tří svačinkových boxů NUK ve fialové barvě. Boxy jsou ideální na cestování, protože jednotlivé kousky svačinky zůstanou v boxu i při obracení a třepání. Chlopničky jsou vyrobeny z měkkého silikonu, takže se ručkám vašich miláčků nic nemůže stát. :) Víčko boxu lze sundavat, takže se box také dobře plní.. máme vyzkoušeno, že je box ideální např. na piškoty, kousky jablíček, hroznové víno apod. Box má také ​ergonomická držátka pro snadné uchopení.

Pokud chcete soutěžit, nezapomeňte si doplnit své profily o jména a adresy (přezdívka nestačí), ať víme, komu a kam výhry odeslat! 

Jak vyhrát?

1) Vložte dolů k soutěži fotku, jak baští vaše dítko nějakou svačinku.. čím ušmudlanější prcek, tím lépe ;) Věříme, že takových fotek má každá z nás hodně :D Do okna pro vaši odpověď nám fotku nějak popište.

2) Pokud máte Facebook, vložte fotku také na náš profil k soutěžnímu příspěvku, ať pobavíte i ostatní maminky a zvýšíte svou šanci na výhru.

Vybrané fotky pak na Facebooku zveřejníme (beze jmen). :) Ze všech vložených fotek budeme losovat pomocí generátoru náhodných čísel tři výherce. Fotky budeme řadit dle času vložení, nejprve z Facebooku, poté zde z webu ProMaminky.cz.

Svačinové boxy do této soutěže věnoval největší e-shop s výživou a zbožím pro kojence www.feedo.cz.

Vyhrávají:

- Nikola Denková (oddenice)
- Karolína Zacharová (kajca)
- Petra Pávová Jandlová (Pávinka)

Gratulujeme a prosíme o doplnění vašich profilů, ať víme, kam odeslat výhry :)

 

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
7
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací