Soutěžte o 3x LEGO Duplo Kreativní box

zobrazeno 2787×

Vloženo: 14. 8. 2015 1.32

Probíhá od 14. 8. 2015, 1:30 do 31. 8. 2015, 21:00

Soutež byla již ukončena

V této soutěži vyhrají tři z vás LEGO Duplo Kreativní box pro nenechavé prstíky vašich dětí v hodnotě 700 Kč. :) Dárky jsme pro vás dostaly od www.Feedo.cz.

 

V balení o 70ti dílcích najdete dva panáčky LEGO, kostky pro stavbu auta včetně samostatných náprav, otevírací dveře a okna a celou řadu příslušenství jako slunečníky, kufr, židle a květiny. Jasně barevné kostky LEGO DUPLO jsou pro děti bezpečné a přesně padnou do jejich malých rukou. Vhodné pro děti od 1,5 do 5 let.

Jak vyhrát?

Mnohým z vás jsme už poslaly naši včeličkovou samolepku na auto "Dítě v autě". Soutěže se mohou zúčastnit ti z vás, kdo pošlou fotku auta s nalepenou samolepkou ;) Kdo z vás samolepku nemá, získá ji za pouhé dvě pampelišky z věrnostního programu - ZDE. Fotky vkládejte zde dole u soutěže. (Poslední várku samolepek odešleme v pátek 28.8., abyste je do úterního ukončení soutěže měly doma).

TIP: Pokud fotku vložíte také na náš Facebook ProMaminky.cz k soutěžnímu příspěvku, vaše šance na výhru se násobí (budete zařazeni do losování dvakrát).

 

Výherce vybere generátor náhodných čísel, kdy budeme čísla řadit v pořadí od nejstarších po nejnovější, nejprve fotky vložené zde na stránkách přímo u soutěže a pak fotky na Facebooku. Výherce zveřejníme po ukončení soutěže zde a na FB.

Vyhrávají:

- Žaneta Hešíková (a.nnysek)
- Eva Filipová (filipi)
- Lucie Pulkertová (puli)

Gratulujeme!! :)

 

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
5
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací