Soutěžte o 3x Elasti-Q Vitamins & Minerals pro těhotné

sledováno 1× zobrazeno 1176×

Vloženo: 11. 11. 2015 13.02

Probíhá od 11. 11. 2015, 14:30 do 22. 11. 2015, 21:00

Soutež byla již ukončena

V této soutěži myslíme na maminky, které čekají své miminko a zrovna jim roste bříško :) Soutěžte o denní dávku vitamínů a minerálů s postupným uvolňováním pro těhotné ženy (30 tablet) - Elasti-Q Vitamins & Minerals pro těhotné.

Tuto odměnu pro vás věnoval největší e-shop s výživou a zbožím pro kojence www.feedo.cz.

Maminky, je to velký zázrak.. každý den miminko ve vás o kousek poporoste a po přibližně 40ti týdnech těhotenství tu bude s námi. Narození miminka se spousta maminek obává. Neví, co je čeká, bojí se velké bolesti, průběhu, komplikací a podobně. My bychom byly rády, kdybyste se na zrození vašeho děťátka podívaly trochu jinak. Pokud zahodíte obavy, budete se místo strachu na porod těšit jako na moment nového začátku, na moment, kdy si konečně pochováte své miminko a budete nasouchat svému tělu, věřte, že porod bude nakonec velmi hezký prožitek.

Abychom věděly, s jakými pocity a dojmy se k této životní události blížíte, rozhodly jsme se tuto soutěž věnovat právě diskuzi na toto téma.

Jak vyhrát?

1) Napište nám do této diskuze, co vás jako první napadne, když pomyslíte na porod? Pokud máte už třeba nějaký porod za sebou, tak jestli se nějak právě ten první dojem změnil? Cílem diskuze není znát samotný průběh porodu těch z vás, které už ho mají za sebou, ale opravdu pocity a asociace s ním spojené. V diskuzi samozřejmě uvítáme příspěvky i maminek, které už zkušenost s porodem mají a chtějí ji předat dál.

Můžete se těšit také na reakce Petry Ann Kovařčíkové - soukromé porodní asistentky a terapeutky, která také odpovídá na vaše dotazy v našich Poradnách (Těhotenská a gynekologicko - porodnická poradnaLaktační poradnaPoradna pro rodinu a mezilidské vztahy). 

2) Pro zahrnutí mezi soutěžící nám do okna pro vaši odpověď zde dole u soutěže napište heslo: zrození

Ze všech vložených odpovědí (bod 2) vylosujeme pomocí generátoru náhodných čísel tři výherkyně. Pořadí soutěžících budeme řadit od nejnovějších po nejstarší. Výherkyně uvedeme zde na stránkách a na našem Facebooku.

Vyhrávají:

- Lenka Hermanová (Lenourecek)
- Nikola Kačiová (nikihiphop)
- Zuzka Čtvrtečková

Gratulujeme!

 

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
0
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací