Soutěžte o 3x CD Jóga - dýchání, cvičení, relaxace

zobrazeno 1572×

Vloženo: 23. 11. 2014 1.05

Probíhá od 23. 11. 2014, 8:00 do 4. 12. 2014, 21:00

Soutež byla již ukončena

Máte rádi herečku a zpěvačku Barboru Polákovou?

"Jóga mi pomáhá zbavit se napětí a je nedílnou součástí mého života. Proto jsem se rozhodla společně se svou maminkou natočit CD se cvičením jógy pro každého, abychom mohly touto cestou předat své osobní zkušenosti a pomohly ostatním na jejich cestě k uvolnění. Budu vás svým hlasem provázet po celou dobu cvičení. Bára." :)

Nyní máte na webu ProMaminky.cz možnost vyhrát jedno ze tří těchto CD Jóga - dýchání, cvičení, relaxace

Podle tohoto CD může doma cvičit úplně každý. V dnešní době je velmi důležité udělat si čas sami na sebe. Není nutné chodit nikam do skupiny na cvičení. Zacvičit si a uvolnit se můžete kdykoliv ve svém prostředí doma, kde vás nebude nic rušit a rozptylovat. Cvičení podle tohoto CD není náročné, i když zpočátku možná nezvládnete všechny cviky perfektně. Není to ale vůbec potřeba. Nejdůležitější je se naučit vědomě soustředit a uvolnit, aby mohla energie volně proudit. S každým dalším cvičením se budete cítit jistější.

CD je rozděleno do čtyř částí: úvod, dýchání (8 minut), samotné cvičení (55 minut) a závěrečná relaxace (12 minut). Součástí CD jsou také fotografie jednotlivých cviků.

Hodnota CD je 299 Kč. Pokud nevyhrajete a přesto byste jej chtěli získat, máte možnost toto CD pořídit za nasbírané pampelišky ve Věrnostním programu, nebo zakoupit přímo u nás za cenu 199 Kč (napište nám přes Kontaktní formulář).

Jak vyhrát?

1) Do kategorie Hodnocení služeb vložte své hodnocení služby, se kterou máte osobní zkušenost - může jít o libovolnou kategori (např. cvičení s dětmi, plavání s dětmi, apod.)

2) Jděte na facebookový profil ProMaminky.cz a dejte like této soutěži.

3) Do okna pro vaši odpověď přímo u této soutěže vložte text: HODNOCENÍ SLUŽBY VLOŽENO

 

Vyhrávají: 

Zuzana Zapletalová (zuzuv)

Jana Hájková (JanaH)

Veronika Pemlová (veru.veru)

Gratulujeme!

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
1
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací