Soutěžte o 3x balíček PREVENCE na posílení imunity

zobrazeno 1393×

Vloženo: 22. 10. 2014 21.45

Probíhá od 10. 11. 2014, 20:00 do 16. 11. 2014, 20:00

Soutež byla již ukončena

Přinášíme vám soutěž o tři balíčky PREVENCE na posílení imunity a zdravé fungování organismu. Balíček je vhodný pro celou rodinu na každodenní užívání. Hodnota balíčku je 480 Kč.

Každý ze tří balíčků obsahuje lněný olej PRAVÝ 250ml a lněnou vlákninu PRAVOU 300g.

BIO lněný olej PRAVÝ je zdrojem energie a vitality. Má blahodárný účinek při zmírňování příznaků chronických onemocnění jako jsou například alergie, astma, akné, ekzém, suchá pokožka, suché a lámavé vlasy, lámavé nehty, záněty, trávicí a střevní potíže, únava a nedostatek energie a další. Užíváním oleje doplníte organismu nezbytné esenciální mastné kyseliny (Omega-3, Omega-6 a Omega-9) ve správném poměru. Organismus si je neumí sám vytvořit a jejich nedostatek stojí za vznikem mnoha chronických nemocí. Omega-3 je nezbytná pro zdravý vývoj a fungování mozku a také pro správný metabolismus a také pro posilování obrany buněk (imunita).

BIO lněná vláknina PRAVÁ posiluje imunitu a jejím užíváním zlepšíte metabolismus, trávení a vylučování. Neobsahuje lepek, takže ji mohou užívat lidé trpící celiakií. Má velmi nízký obsah sacharidů, je tedy vhodná pro diabetiky a sportovce. Užíváním lněné vlákniny zbavíte své tělo odpadu, který brání úplnému vstřebávání živin. Příjem lignanů, které působí jako rostlinné fytoestrogenny, zajistí hormonální rovnováhu. Je vhodná jako prevence nádorových onemocnění. Pozor: Těhotné ženy by se měly před užitím tohoto produktu poradit s lékařem kvůli hormonálním účinkům lignanů, které jsou ve vláknině obsaženy.

Pro výhru stačí: 1) vložit alespoň jeden recept do kategorie RECEPTY na webu a 2) odpovědět na soutěžní otázku: 

Z jakého důvodu by se při užívání měl lněný olej smíchat s tvarohem nebo jogurtem? (nápovědu najdete ve článku Blahodárný len na stránkách www.zdravetuky.cz)

Ceny do soutěže poskytnula společnost Walramcom, s.r.o. - www.zdravetuky.cz

 

GRATULUJEME VÝHERCŮM SOUTĚŽE :)
- Linda Oříšková (Liskovyorisek)
- Kateřina Sikrová (Estrela113)
- Věra Novotná (Veruca)

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
0
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací