SOUTĚŽ - Zatočte s bakteriemi v domácnosti

sledováno 10× zobrazeno 2378×

Vloženo: 13. 6. 2016 16.07

Probíhá od 13. 6. 2016, 19:30 do 22. 6. 2016, 21:00

Soutež byla již ukončena

Maminky, naše domovy se hemží nebezpečnými bakteriemi. I když nejsme zastánkyněmi 100% dokonale vydesinfikované domácnosti a myslíme si, že děti kolem sebe potřebují přirozené prostředí a nějaká ta nečistota není na škodu, čas od času pořádně vypulírovat domácnost je potřeba.

Proto můžete v této soutěži vyhrát jeden ze tří Antibakteriálních sprejů DETTOL nebo jeden ze tří balení Čistících ubrousků na povrchy DETTOL. Oba přípravky můžete také vyměnit za své nasbírané pampelišky v našem Věrnostním programu, v nové kategorii Kosmetika a hygiena / Pro domácnost.

Jak vyhrát?

Tomuto tématu bakterií v domácnosti jsme se věnovaly podrobně v novém článku Nebezpečné bakterie v našich domovech. No a my bychom se rády dozvěděly, jak jste na tom doma s úklidem vy? My s tím totiž trochu "bojujeme" a často nám na úklid nezbývá tolik času, kolik bychom potřebovaly. Tak jak to máte vy? Stíháte s dětmi pravidelně pořádně uklízet? A jak to máte třeba zrovna s čištěním klik u dveří, úchytek v kuchyni, klávesnicí apod.? Nebo jste rezignovaly a máte někoho na úklid? Vložte komentář a své zkušenosti do diskuze pod článkem. Těšíme se na ně (a trochu doufáme, že v tom nejsme samy) ;)

Ze všech vložených komentářů v čase trvání soutěže vylosujeme pomocí generátoru náhodných výher tři výherkyně antibakteriálních sprejů a tři výherkyně ubrousků. Do svých komentářů můžete připsat, kterému přípravku byste daly přednost. Výherce zveřejníme tady a na Facebooku ProMaminky.cz.

Vyhrávají:

- Iveta Ptáčková (Pearka) - sprej
- Kateřina Sikorová (Estrela113) - sprej
- Petra Önder (petrao) - sprej
- Petra Vacková (gosa22) - ubrousky
- Petra Smolová (ppetaa27) - ubrousky
- Silvie Ruibarová (silvousek) - ubrousky

Gratulujeme :) a kdo nemá doplněn profil o adresu, prosíme o doplnění, ať kvůli tomu o svou výhru nepřijdete..

 

 

 

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
14
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací