Soutěž pro maminky o 3 knihy GREY

sledováno 2× zobrazeno 1324×

Vloženo: 9. 2. 2016 21.36

Probíhá od 9. 2. 2016, 21:30 do 17. 2. 2016, 21:00

Soutež byla již ukončena

Maminky, nakladatelství XYZ právě vydává jednu z nejočekávanějších knih tohoto roku - Strhující erotický román Padesát odstínů šedi očima Christiana Greye. Vychází zítra (ve středu 10. února), čtyři dny před svatým Valentýnem.

Celosvětově úspěšná erotická sága Padesát odstínu šedi pokračuje! Pikantní trilogie (Padesát odstínů šedi, Padesát odstínů temnoty a Padesát odstínů svobody) bez zábran hovoří o sexuální fantazii žen. Bývá jí dokonce připisováno, že zvedla zájem něžného pohlaví o sex.

V novém románu GREY prožijete známý milostný příběh tentokrát z pohledu neodolatelného Christiana Greye, který vás zavede do svého vlastního světa. Nahlédnete do spletité mysli dominantního podnikatele, který vás bude fascinovat nejen svými touhami, motivacemi ale i problematickou minulostí. Co si tajemný milionář myslel o Anastasii, když ji poprvé uviděl? A co se mu odehrávalo v hlavě ve chvíli, kdy kývla na jeho neobvyklý návrh? Díky jeho tajným touhám a snům se před čtenáři odvíjí známý, ale zároveň i nový milostný příběh, který fascinoval již miliony fanoušků po celém světě a odhalil mnohá partnerská tabu.

E. L. James je britská spisovatelka, televizní producentka, scénáristka a velká literární senzace posledních let. Aby se z její prvotiny Padesát odstínů šedi stal světový bestseller, nepotřebovala žádnou publicitu. I tak si autorka vydobyla titul historicky nejprodávanější autor na světě.

Jak román vyhrát?

Čtení knížek je jedna z možností, jak se můžeme užív svůj volný čas. Asi se shodneme, že s příchodem dětí toho volného času rapidně ubylo. Ale maminky, udělat si alespoň občas chvíli pro sebe je zkrátka potřeba. Děti potřebují pohodovou mamku s dobrou náladou. A když děti jednou za čas svěříte partnerovi, babičkám, kamarádce, sourozencům, všem to jen a jen prospěje. :)

Abyste mohly vyhrát, odpovězte nám v naší nové diskuzi na téma: Jak trávíte nejraději svůj volný čas? Dojdete si zasportovat, zalezete si s knížkou třeba do postele, nebo si napusíte vanu, skočíte ke kadeřnici a na manikůru, do obchodů, nebo s kamarádkou na kafčo? Jste raději ve společnosti, nebo potřebujete chvíli svého času trávit v soukromí? Máte pro sebe čas pravidelně, nebo nárazově? Podělte se s námi i ostatními maminkami a inspirujte se navzájem. DISKUZI NAJDETE TADY

Odpovídat můžete také na našem Facebooku pod soutěžním příspevkem. Do slosování zahrneme všechny odpovědi (z webu i Facebooku).

Podmínkou účasti je registrace na webu ProMaminky.cz a doporučujeme ve vašem profilu vyplnit jméno a příjmení, ať vidíme shodu s FB. Všechny komentáře seřadíme v pořadí od nejstaršího po nejnovější, nejprve diskuze na webu, poté diskuze na Facebooku. Pomocí generátoru náhodných čísel vylosujeme tři z vás, kterým knihu pošleme. 

Vyhrávají:

- Dominika Molová (Dodík)
- Iveta Láznická (lazna)
- Tereza Pauková (mrkew)

Gratulujeme!

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
3
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací