Soutěž o ZAPŮJČENÍ kočárku xRover na 14 dní

sledováno 1× zobrazeno 1624×

Vloženo: 24. 11. 2015 20.38

Probíhá od 24. 11. 2015, 21:00 do 1. 12. 2015, 21:00

Soutež byla již ukončena

Kočárek xRover (zrozen k pohybu) nás naprosto nadchnul!

Měly jsme možnost si ho vyzkoušet a pořádně prohlédnout na našem Dětském bazárku. Na této akci také probíhala soutěž pro aktivní maminky, kdy jedna z maminek (Eva Muller - mckvak) vyhrála právě zapůjčení kočárku na 14 dní. Eva s rodinou ale bydlí v domě s malým výtahem a na rodinné poradě vyhodnotili, že přestože jsou velmi aktivní rodina, pravděpodobně by neměli možnost tuto parádní výhru využít. Eva by ráda tuto možnost vyzkoušet si xRover v akci poskytla některé z vás! :) Evi, díky za Váš přístup!

Hodnocení kočárku maminkami ZDE.

Jak vyhrát: 

Soutěž běží POUZE na Facebooku Promaminky (zde jsou kompletní informace k soutěži, ale sem na stránky k soutěži tentokrát nic nevpisujte)

1) K soutěži na našem Facebooku napište důvod, proč byste právě vy měli vyhrát? Jak a kde byste kočárek xRover vyzkoušeli? Případně zda uvažujete i o jeho koupi právě po vyzkoušení.

2) Eva vybere z vašich komentářů tři, které pošle do užšího výběru...

3) Aby ta velká zodpovědnost vybrat jen jednoho výherce neležela pouze na Eviných bedrech, finálního výherce vybere sám partner soutěže xRover.

Přejeme hodně štěstí! Výherce uvedeme zde po ukončení soutěže. 

Vyhrává: Pavla Mňuková   GRATULUJEME!

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
2
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací